Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні консультації українського сімейного лікаря за кордоном

0
12 місяців ago

Безкоштовні консультації українського сімейного лікаря за кордоном: доступ до медичної допомоги для українців в Польщі часто буває ускладненим та проблематичним з різних причин. До деяких медичних фахівців буває дуже важко потрапити на прийом, а черги та мовний бар’єр у державних установах просто бентежать. Проте українці мають можливість скористатися пропозицією „Нової поліклініки”, завдяки якій вони можуть безпосередньо проконсультуватися з лікарем зі своєї рідний країни. Що для цього потрібно?

Укласти декларацію

Щоб скористатися послугами компанії «Нова Поліклініка», Ви повинні спочатку укласти декларацію на надання послуг сімейного лікаря. Не варто хвилюватися, ця процедура не займе багато часу, в середньому вона триває не більше 20 хвилин. Поліклініка має угоду з НСЗУ (Національна служба охорони здоров’я України), завдяки якій та на підставі укладеної декларації всі послуги надаються безкоштовно. Основною місією клініки є надання якісних медичних послуг українцями для українців у якій країні світу вони не знаходились би. З цією метою бул створен зручний інтерактивний сервіс, на якому сімейні лікарі та педіатри «Нової Поліклініки» проводять онлайн-консультації у зручний для клієнтів час.

Укласти декларацію та записатися на консультацію сімейного лікаря можна в будь-якій країні світу, за допомогою чат-ботів у мобільних додатках Telegram та Viber:

Telegram https://t.me/NovaabroadBot

Viber https://pipe.bot/viber/15622

Якщо у Вас вже укладено декларацію з іншим сімейним лікарем в Україні, просто переходьте за посиланнями та дійте за підказками віртуальних-консультантів.

Записатися на прийом до лікаря

Після укладання декларації Ви можете записатися на прийом до необхідного медичного спеціаліста з України. Для цього треба вибрати зручний час консультації, після чого чат-бот надішле Вам посилання на платформу ZOOM, на якій проводяться всі віддалені сеанси відеозв’язку. Ви також можете записати свою дитину на консультацію до педіатра поліклініки. Крім цього, Ви можете розраховувати на отримання довідок, виписку рецептів, лікарняних та направлень на медогляд.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Навіщо укладати декларацію з українських лікарів перебуваючи у Польщі?

Багато хто задається питанням, навіщо укладати декларацію з українським сімейним лікарем, якщо зараз Ви знаходитесь не в Україні та не знаєте, коли можна буде повернутися назад? Пояснюємо, ініціативну програму «Нової Поліклініки» було створено саме для громадян України, які зараз перебувають у різних державах за межами рідної країни. Таким чином, Ви можете розраховувати на отримання безкоштовного доступу до постійної медичної допомоги українською мовою. У свою чергу, це гарантує високу ймовірність постановки точного діагнозу та розробки ефективного курсу лікування.

Читайте також: Допомога 800 злотих в Польщі на дітей

Чи можна змінити сімейного лікаря після повернення в Україну?

Також часто виникають питання про те, що буде, коли Ви повернетесь до України. Чи можуть люди, які уклали декларацію з «Новою Поліклінікою» за бажання змінити сімейного лікаря? Насправді все дуже просто, при поверненні додому та виникненні такої потреби, достатньо тільки переукласти нову декларацію. Кількість декларацій на обслуговування сімейним лікарем в Україні не обмежена.

Побачити більше: Вакцинація дітей з України

Детальнішу інформацію Ви можете знайти на сайті поліклініки: https://novapoliklinika.com/.

Або на їхній сторінці у facebook: https://www.facebook.com/novapoliklinika1/.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *