Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Де шукати роботу та допомогу в Німеччині?

2
12 місяців ago

Українські біженці перебуваючи в Німеччині можуть стикнутися з проблемами різного характеру, зокрема з Jobcenter або Sozialamt. Які консультаційні центри можуть допомогти мігрантам? Як подати наглядову скаргу на центр зайнятості? Всі тонкощі юридичної сторони питання розглянемо в нашому матеріалі.

Допомога українцям у консультаційних центрах в Німеччині

Консультаційні центри – це локації, де будь-яка особа, може знайти допомога юриста з соціального права. Основна мета таких центрів – пояснення громадянам їхніх прав в питаннях працевлаштування, отримання соціальних допомог від Jobcenter або Sozialamt. Найближчі центри у вашому місті можна знайти на сайті faire-integration.de, обравши потрібну землю та місто вашого перебування. Незнання німецької не стане в перешкоді, бо працівники володіють різними мовами, серед яких є російська. Шукачі допомоги, також можуть комунікувати з працівниками через електронну адресу: ffi@iq-consult.de. Багато корисної інформації можна знайти на безплатній багатомовній платформі Together in Germany, де люди діляться досвідом та практикою долання проблем.

Також у Німеччині можна отримати безплатну консультаційну допомогу від:

Співробітники цих організацій для комунікації, також, використовують багато мов та можуть допомогти в написанні заяви оскарження та зібрати всі потрібні документи.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

 

Які можуть бути причини для подачі скарги?

Отримувачі соціальної допомоги можуть подати скаргу в таких випадках:

  • якщо спеціаліст, який займається вашою справою недостатньо компетентний;
  • в разі втрати або зникнення паперів з вашої справи по вині обслуговуючого спеціаліста;
  • в разі неотримання особою додаткових дотацій ALG 2, на які, згідно змін від 1 січня 2023 року, маєте право.

Як подати скаргу на Jobcenter?

Особа, яка впевнена в порушенні своїх прав з боку спеціалістів Jobcenter, для початку може поговорити з керівництвом центра зайнятості. Після цього за відсутності позитивного прогресу варто подати скаргу до відділу «Управління реакцією клієнтів», електронний зразок можна переглянути за посиланням. Термін подачі скарги (письмово і рекомендованим листом) – 1 місяць з моменту вчинення неправомірних дій по відношенню до отримувачів соціальної допомоги. Відповідь від центру зайнятості має бути сформовано протягом 3 місяців.

Важливий момент: наглядова скарга в центр зайнятості не є засобом правового захисту і справа може продовжити свій розгляд в судовому порядку.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

  1. […] 23 червня 2023 року Бундестаг ухвалив поправки до імміграційного закону, який був чинним із 2020 року. Ці зміни стосуються передусім умов працевлаштування в Німеччині трудових мігрантів із країн, які не входять до Європейського Союзу. При цьому, якщо раніше німці зазвичай приймали на роботу тільки висококваліфікованих фахових спеціалістів зі знанням німецької, то на сьогодні Німеччина відкриває двері навіть для некваліфікованих робітників. Раніше ми писали, як українським біженцям знайти роботу в Німеччині. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *