Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Де в Польщі можна переглянути фільми українською?

0
12 місяців ago

Польські кінотеатри часто показують кіно українською, адже розуміють, як важливо для українців споживати інформацію рідною мовою. У яких мережах та кінотеатрах в найбільших містах можна переглянути фільми з українським дубляжем? Розповідаємо у статті.

Multikino – велика мережа кінотеатрів по всій Польщі

Всепольська мережа Multikino має кінотеатри у Варшаві, Гданську, Катовіце, Вроцлаві, Познані, Кракові та інших великих і малих містах РП. У кожному з міст мережа пропонує переглянути українські фільми та мультфільми, а також іноземні стрічки з українським дубляжем. Раніше ми писали про топ-5 стрімінгових сервісів Польщі.

Влітку у Multikino можна буде переглянути такі стрічки:

  • український мультфільм Мавка
  • український фільм Памфір
  • фільм Русалонька від Disney
  • мультфільм Брати Супер Маріо
  • кінофільм Форсаж 10
  • мультфільм Людина-павук: Крізь всесвіт
  • фільм Трансформери: Час звіроботів
  • фільм Флеш
  • фільм Індіана Джонс: Реліквія долі

Придбати квитки та переглянути актуальні пропозиції можна на сайті. Зверніть увагу, що деякі фільми показують не в усіх містах та кінотеатрах мережі.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Загальнопольська мережа кінотеатрів Helios

Helios Polska ще з 2019 року регулярно показує фільми з дубляжем українською мовою. У червні можна придбати квитки на передпоказ мультиплікаційних фільмів: Мавка та Людина павук: Крізь світи, а також фільми Форсаж 10 та Вартові галактики. Helios наголошує, що щиро очікує усіх українськомовних глядачів.

Переглянути актуальний список репертуару Helios у вашому місті можна на сайті мережі.

Де подивитись кіно українською у Кракові

Краківський кінотеатр Pod Baranami чекає вас на перегляд яскравої української новинки – фільму Памфір. Особлива атмосфера українського прикордонного селища, складна та драматична історія, пронизана українськими традиціями – ось що чекає вас на сеансі. Всі деталі знаходьте на сайті кінотеатру. Також пропонуємо дізнатися про безкоштовні дні відвідування музеїв Варшави у 2023 році.

Кіно українською мовою в Гданську

Музей Другої світової війни у Гданську пропонує кінопокази для дітей українською мовою з українським лектором. У червні планують показати фільм для дітей від 7 років під назвою Операція «Чоловік в Чорному» про двох детективів та їхню собаку. Переглянути деталі акції можна за посиланням.

Фільми українською мовою Вроцлав

Концептуальний кінотеатр у Вроцлаві «Nowe horyzonty» пропонує сеанси українських фільмів, а також фільмів з українським дубляжем для усіх бажаючих. 17 червня там навіть пройде показ фільму Памфір + зустріч з його режисером Дмитром Сухолитким-Собчуком. Деталі цієї події можна перевірити на сайті. Також у кінотеатрі показують мультфільм Мавка.

Побачити більше: Яку фінансову допомогу можуть отримати українці в Польщі у 2023 році

Також Dolnośląskie Centrum Filmowe регулярно пропонує нові, актуальні українські фільми, які отримали безліч нагород на міжнародних конкурсах, у рамках циклу «Kino Ukraїna».

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *