Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Додаток для заповнення документів в Німеччині

1
9 місяців ago

Із початком повномасштабної російської агресії сотні тисяч українців виїхали за кордон в пошуках безпечного притулку, і десятки тисяч із них знайшли прихисток у Німеччині. Але абсолютна більшість українців не володіє німецькою мовою. Тож спілкування з офіційними органами та структурами залишається для українців у Німеччині справжнім квестом. Але анонсовано застосунок, який має полегшити громадянам України спілкування з німецькими чиновниками. Дізнайтеся про це більше!

Застосунок для українців від українського стартапера в Німеччині

Нещодавно в Берліні анонсовано завершення розробки застосунку, який має полегшити українським біженцям розуміння та заповнення всіх офіційних документів у Німеччині. Засновником стартапу став українець – Дмитро Звягільський. Комп’ютерний винахідник є вихідцем із України. Уже дев’ять років він проживає та працює в Німеччині.

Окрім українського вченого, до розробки корисного застосунку також долучилися українські іммігранти, у тому числі біженці, а, крім того, німецькі експерти зі штучного інтелекту. Як заявляють розробники, вже у найближчі тижні цифровий продукт має вийти на загальний ринок та буде доступним для перших користувачів. Зверніть увагу, що на початковому етапі запуску мобільний додаток буде доступний для українських шукачів тимчасового захисту на пільгових умовах – українці зможуть користуватися усім пакетом функцій та послуг застосунку абсолютно безплатно.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Що являє собою новий застосунок?

Новий додаток було названо Ridocu. У розгорнутому вигляді ця назва виглядає як Rid of Documents,  що означає «позбудьтеся документів». І така назва не випадкова, адже застосунок покликаний перекладати офіційні листи з німецьких закладів та установ. Більше того, функціонал застосунку навіть передбачає підготовку готових відповідей на них, що має допомогти українцям зорієнтуватися в бюрократичних процедурах у Німеччині та адекватно листуватися з офіційними інституціями, навіть не володіючи німецькою мовою. Раніше ми писали, як можна безплатно вивчати німецьку мову самостійно. Як повідомляється, новий додаток функціонує на базі штучного інтелекту, успішно перекладаючи та формуючи офіційні тексти німецькою мовою.

Подібна інформація: Додатки в Німечині які полегшать вам життя

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші