Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Історії біженців в Ірландії: Юлія Мельник

0
9 місяців ago

Історії біженців в Ірландії: Юлія Мельник – працівник громадських зв’язків. Життя української економістки Юлії Мельник перевернулося з ніг на голову, коли її місто було захоплено в лютому 2022 року, але після переїзду до Ірландії вона використала свої навички з користю, ставши працівником громадських зв’язків у Бандорані, штат Донегал.

 

Переїзд до Ірландії

“Ми прожили щасливе життя до 24 лютого 2022 року, коли рано вранці ворожі танки увійшли в наше місто Суми, за 30 км від кордону. Мій чоловік віддав машину батькові та сказав нам виїжджати з міста. Ми поїхали в центральну частину України до друзів, перш ніж вирішили переїхати до Ірландії.

Це було важке рішення, і я деякий час вагалася, оскільки ніколи раніше не була за кордоном. Я вибрала Ірландію через англійську мову. Тоді я навіть не уявляла, які чудові ірландці!

До війни я накопичувала понад 15 років досвіду роботи викладачем в українських державних університетах. Я також маю ступінь доктора економічних наук, і мої наукові інтереси охоплюють економіку та маркетинг у сталому розвитку. Цей досвід дає мені багато навичок у спілкуванні, управлінні та організації.”- розповіла Юлія.

«Одним із найбільших викликів для мене була англійська мова. Донегальський акцент дуже сильний, і до переїзду сюди я не мав практики з носіями мови».

Юлія звикла працювати в дружньому колективі, де завжди допомагали та підтримували один одного. Тому, коли вона приїхала до Ірландії, то допомагала іншим матерям, які мали дітей у лікарні або намагалися отримати місце в школі, виконуючи роль перекладача.

“Протягом цього часу я також працювала волонтером у багатьох різних організаціях і вирішила шукати подібну роботу. Зрештою мені запропонували посаду працівника громадських зв’язків у Донегальській компанії з місцевого розвитку. Я щаслива, що можу бути корисною, як своїм співпатріотам, так і ширшому ірландському суспільству в цій ролі.

Я все ще стикаюся з багатьма викликами, але виклики відкривають нам нові можливості. І я рада, що на моїй нинішній посаді я можу вивчати багато нової інформації та набувати нових навичок спілкування.

Цікава інформація: Зростання цін на пальне в Ірландії

Одним із найбільших викликів для мене була англійська мова. Донегальський акцент дуже сильний, і до переїзду сюди я не мала практики з носіями мови, тільки з книгами та комп’ютерами.”

Якби ми могли б підбадьорити інших українських біженців, які сподіваються знайти роботу чи заснувати бізнес в Ірландії. Ми б запропонували – покращувати свою англійську, стати волонтером, щоб інтегруватися в суспільство, використовувати свій смартфон, щоб знайти роботу, і не боятися!

За даними ЮНЕСКО, Україна є одним із найосвіченіших суспільств у світі, тому українці можуть багато чого запропонувати та можуть заповнити деякі прогалини на ірландському ринку праці.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші