Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Яка кількість українських учнів навчається в Ірландії?

0
9 місяців ago

Яка кількість українських учнів навчається в Ірландії? Школи в Ірландії мають один із найвищих в Європі показників зарахування учнів, які покинули батьківщину через російське вторгнення в лютому 2022 року.

 

Після різкого збільшення кількості учнів з України у 2022 році темпи зростання сповільнилися. Загальна кількість учнів зросла до 10 105 у початковій школі та 5 484 у старшій школі. У вересні минулого року показники зарахування становили 7 420 учнів у початковій школі та 4 389 у старших класах.

Щонайменше 103 українські вчителі старших класів зареєструвалися у Педагогічній раді Ірландії.

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

Регіональні команди, які координуються на місцях 16 освітніми та навчальними радами, працюють з березня 2022 року, щоб сприяти зарахуванню учнів та забезпечити школи необхідними ресурсами.

Згідно з останніми даними, Департамент освіти фінансує 999 вчителів англійської мови, 254 асистенти учнів з особливими потребами (SNA) і 201 вчитель спеціальної освіти (SET) для підтримки інтеграції українських учнів у школи.

Крім внутрішньошкільної підтримки, близько 5 000 українських учнів, які проживають по всіх округах Ірландії, користуються шкільним транспортом.

Загалом 83% українських дітей шкільного віку відвідують школу.

При цьому, цей показник вищий серед дітей віком від 5 до 12 років – 92%. 74% дітей з України віком від 17 до 18 років зараховано до шкіл в Ірландії.

Нижчий рівень залучення серед 17- та 18-річних учнів пояснюється тим, що вони концентрують свою увагу на закінченні української школи та складанні державних іспитів в Україні онлайн.

Читайте також: Уряд Ірландії інвестує у громади які прийняли біженців

Департамент подальшої та вищої освіти Ірландії підтвердив домовленості про проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) у Дубліні цього місяця. Щонайменше 650 українських учнів в Ірландії зареєструвалися для його проходження.

Водночас через те, що невідомо, як довго триватиме війна в Україні. Державна екзаменаційна комісія Ірландії планує додати екзамен з української мови в рамках отримання ірландського шкільного атестата (Leaving Cert) у 2025 році.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші