Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Зростання цін на пальне в Ірландії

2
12 місяців ago

Зростання цін на пальне в Ірландії: вони підскочуть протягом декількох тижнів, оскільки уряд скасовує зниження акцизного збору. Розповідаємо детали в нашому матеріалі.

 

У березні 2022 року Уряд знизив акцизи через зростання цін на пальне у зв’язку з війною в Україні. У лютому було оголошено, що підвищення цін будуть відбуватися поетапно з червня по вересень. 

Акциз і мито на бензин і дизельне пальне повинні підвищитися через два тижні. Ірландія повинна мати «широку, стабільну базу доходів», заявив Імон Раян. 

У березні 2022 року Уряд знизив акцизи через зростання цін на пальне через війну в Україні. 

Перше підвищення 1 червня додало 6 і 5 центів за літр бензину або дизеля відповідно

Коли його запитали, чи вважає він доцільним зростання цін на пальне в умовах кризи вартості життя, пан Райан відповів, що скорочення акцизного збору необхідно поступово припинити. 

Читайте також: Подвійне та Друге громадянство. Чи дозволено в Україні

 «Ми чітко заявили, що ми будемо робити», – сказав лідер Партії зелених. 

 «Це дасть нам можливість швидко реагувати, якщо ми опинимося в ще одній кризі. 

 «Ми досягли успіху в боротьбі з COVID, оскільки ми запровадили цілу низку заходів, а потім скасували їх. 

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

  «Так само, виходячи з проблеми вартості життя, війни в Україні та високого стрибка цін на енергоносії, ми взяли на себе широкі зобов’язання. Тож ці заходи дадуть нам можливість для маневру. 

 «Нам потрібні доходи казначейства, щоб заплатити соціальне забезпечення, заплатити за освіту, оплатити охорону здоров’я. Нам потрібна широка стабільна база доходів». 

 Міністр Раян сказав, що уряд розгляне, «який захист ми встановимо, щоб захистити людей, які дійсно постраждали від зростання цін». 

 Речник AA Ireland Педді Комін заявив сьогодні, що хоча ціни на пальне трохи впали, з 1 червня вони зростуть. 

Читайте також: Яка кількість українських учнів навчається в Ірландії?

Зростання цін на пальне в Ірландії. На скільки зрозсте вартість пального?

 Середня ціна на бензин по штату становить 1,57 євро, що є найнижчим показником з вересня 2021 року. Дизельне паливо впало в середньому до 1,47 євро за літр. 

  «Якщо ціни на пальне залишаться незмінними, ці підвищення [акцизів] призведуть до зростання вартості бензину на 3,8% і дизельного палива на 3,4% 1 червня», – сказав пан Комін. 

  «Ми знаємо про це відбудеться найближчим часом, але це стане ще одним небажаним підвищенням цін для автомобілістів після періоду відносно стабільних цін на пальне». 

 Крім того, міністр Раян захистив китайську компанію швидкої моди SHEIN, яка заснувала свою європейську штаб-квартиру в Дубліні. Це сталося лише через кілька тижнів після того, як він сказав, що майбутні покоління будуть жахатися панування швидкої моди. 

Правда міністр додав, що не зовсім обізнаний про компанію, незважаючи на регулярну критику впливу компанії на навколишнє середовище.  

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *