Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні курси у Дія.Бізнес для українців

0
11 місяців ago

Безкоштовні курси у Дія.Бізнес для українців. Українські підприємці можуть пройти безкоштовне навчання за освітньою програмою Ukraine Rebuilding Task Force. Про це повідомляє МінРеінтеграції.

Хто може пройти безкоштовне навчання на платформі Дія.Бізнес

Програма, в першу чергу, розрахована на тих, хто планує долучитися до відбудови України. Тож вона доступна фахівцям у таких сферах:

  • Архітектура та містопланування.
  • Консалтинг.
  • Будівництво.
  • Інжиніринг.

Долучитися до програми можуть усі, хто має досвід роботи у подібних галузях. Втім, з урахуванням того, що відбудова України буде вестися у багатьох напрямках, приймаються також заявки й від фахівців у інших галузях.

Під час навчальної програми кожен учасник розробить план інтернаціоналізації своїх проектів, а також матиме можливість взяти участь у розробці спеціального бізнес-плану зі своїми партнерами по програмі та закордонним ментором.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як зареєструватися на участь у програмі

Для участі у програмі потрібно попередньо зареєструватися. Для цього необхідно заповнити анкету. У анкеті потрібно буде відповісти на декілька питань, а також обрати чи ви бажаєте навчатися самостійно, чи під керівництвом ментора.

Форма відкрита до 22 серпня включно. Вона заповнюється двома мовами. Навчання стартує у вересні 2023 року й триватиме до травня 2024. Навчальна програма скрадатиметься з модулів, кожен з яких триватиме по 2 тижні. Після відеоуроків учасникам курсу також будуть даватися домашні завдання, які обов’язкові до виконання. Заняття відбуватимуться у режимі онлайн.

Корисна інформація: Допомога від ООН у розмірі 700 злотих українцям

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *