Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Ірландія платить 80 000 євро за переїзд на острови

1
9 місяців ago

Ірландія платить 80 000 євро за переїзд на острови. Щедра грошова винагорода пропонуються новим жителям віддалених острівних громад Ірландії, розповідаємо деталі в нашому матеріалі.

В країні запустили програму: виплачуватимуть кошти людям, які вирішать переїхати до однієї з острівних локацій.

Відновлення старого житла. Як отримати гроші за переїзд на острів в Ірландії

Ініціатива є частиною політики країни “Наші живі острови” (Our Living Islands): так уряд Ірландії прагне збільшити населення віддалених островів.

“Мета цієї політики полягає в тому, щоб стійкі, енергійні громади могли продовжувати жити і процвітати на віддалених островах протягом багатьох років”, – заявляє уряд.

Однак у такій програмі є кілька умов. Програма допомагає громадам на 30 островах, які не сполучені з материком мостами та відрізані постійними припливами.

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

“Однак це не той випадок, коли можна відразу переїхати в затишний котедж на острові й наступного дня отримати величезний банківський депозит”, – пишуть на сайті.

Високі виплати пропонуються як спосіб порятунку шляхом реставрації об’єктів на островах, які постійно руйнуються і занепадають. Тому є кілька застережень щодо отримання “безкоштовних” грошей.

Потенційним клієнтам потрібно придбати нерухомість на одному з островів. Будинок, який треба придбати, має бути побудований до 1993 року. Купити треба споруду, яка стоїть пустою не менше двох років.Також надані гроші можна використати на будівельні роботи: утеплення, структурні покращення та косметичний ремонт.

Читайте також: Будівництво житла в Ірландії

“Якщо ви згодні пройти через усі ці кола, ви можете отримати до 84 000 євро, щоб врятувати нерухомість від руїни та перетворити її на будинок вашої мрії”, – пишуть на сайті.

Такі гранти в Ірландії – частина іншої програми, яка вже діє на материковій частині країни під і називається Croí Conaithe. Проте умови на островах гірше найперше тому, що там немає такої розвиненої інфраструктури.

Заявки на участь у програмі фінансування будуть доступні з 1 липня.

Віддалені місця, які ви можете вибрати, включають Арранмор біля узбережжя графства Донегал із золотими пісками та скелястими скелями або острів Клер біля узбережжя графства Мейо, рай для туристів із населенням лише 160 осіб.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші