Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як знизити вартість автострахування в Ірландії?

0
11 місяців ago

Як знизити вартість автострахування в Ірландії?Економія грошей там, де це можливо, дуже важлива у зв’язку із кризою вартості життя. Розповідаємо секрети в нашому матеріалі

Спроба скоротити вартість страхування автомобіля кожного разу, коли настає час продовжити поліс, може бути дуже неприємною. Багато водіїв не знають, які  життєві фактори вплинуть на вартість страхування. Якщо ви намагаєтеся скоротити вартість страховки автомобіля, існують шість факторів, які слід враховувати, щоб зробити її набагато доступнішою.

Експерти зі страхування в A-Plan Insurance дали поради водіям із прийняття більш вигідних рішень щодо страхування.

Страхування автомобіля для водіїв, особливо віком від 17 до 25 років, може бути досить дорогим, тому варто врахувати всі варіанти, перш ніж обрати страховий поліс.

Фактори, які визначатимуть вартість страховки

  1. Вік

2. Тип транспортного засобу

3. Де зберігається автомобіль

4. Як транспортний засіб буде використовуватися ( чи лише для робочих поїздок )

5. Поведінка водія (чи є у водія будь-які попередні зауваження або відмітки в правах)

6. Наскільки безпечний і захищений автомобіль (ймовірність потрапляння в аварію або  можливість викрадення)

Також варто дізнатись: ціни на пальне в Ірландії зростають

Вартість поліса для молодих водіїв

Хоча ви можете стати водієм у будь-якому віці, особливо часто з молодих водіїв стягують більшу плату за страхування свого автомобіля. Очікується, що молоді водії будуть платити близько 2086 євро на рік за поліс. На це впливає брак досвіду, тобто їх відносять до зони високого ризику. Щоб зробити страховку дешевшою, можлива оплата річного поліса наперед. Якщо внесення одразу всієї суми це надто дорого, можна вибрати щомісячну оплату.

Інші способи зменшення вартості страхових внесків

  • Застрахувати автомобіль з двигуном меншого розміру–знижується ймовірність потрапити в ДТП на високій швидкості, оскільки він менш потужний.
  • Пройти курс Pass Plus. Проходження даного курсу може знизити ймовірність потрапляння в аварію, що зробить водія більш безпечним для інших учасників дорожнього руху.
  • Застрахуватись за полісом «чорна скринька» – чорні скриньки дозволяють страховику відстежувати швидкість і поведінку водія на дорозі, доводячи, наскільки безпечним є керування.
  • Додати до свого поліса досвідченого водія з низьким рівнем ризику – додавання досвідчених водіїв, таких як батьки, родичі чи старші друзі, може в деяких випадках допомогти знизити ціну. Проте важливо переконатись, що цей доданий водій ні в якому разі не прикидається головним водієм автомобіля, оскільки це незаконно.
  • Платити вищу добровільну франшизу — сплата понад встановленого рівня може допомогти знизити ціну поліса. Однак у деяких випадках це може призвести до того, що доведеться заплатите більше, якщо потрібно подати позов.
  • Доповнення можуть бути не найдешевшим способом покриття – придивіться до них! Не потрібно додавати такі речі як страхове покриття від одного страховика; краще перевірити всі пропозиції, щоб обрати найкращу.
  • Проконсультуватись зі страховим брокером. Він може дати пораду щодо найкращих варіантів для нового водія.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *