Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Житло в Німеччині з домашніми тваринами

0
12 місяців ago

Чимало українців, виїжджаючи через війну,  забрали з собою домашніх улюбленців. Через це вони можуть мати певні труднощі у пошуку житла за кордоном, у тому числі в Німеччині. Зокрема у центрах розміщення біженців відмовляють у проживанні з тваринами, а деякі люди, які готові допомогти, можуть мати алергію на шерсть. Для цього існують благодійні платформи з великою кількістю пропозицій щодо проживання з тваринками.

Які правила тримання домашніх тварин вдома в Німеччині?

Перед тим, як шукати житло, потрібно ознайомитися з основними правилами утримання тварин у Німеччині. Кожна федеральна земля має індивідуальні вимоги щодо життя з тваринами. Цю інформацію можна отримати в місцевій адміністрації.

Основна частина вимог стосується власників собак. На утримання її в квартирі чи домі є спеціальний податок або страховка (Hundehaftpflichtversicherung).  Спеціальні винятки можуть поширюватися на екзотичних тварин, наприклад, папуг чи змій. Є міста, де їх утримати заборонено або дозволено тільки за наявності спеціального дозволу. Дізнатися про це можна на сайті адміністрації міста, де ви проживаєте. Раніше ми писали, де в Німеччині українці можуть отримати безплатні ветеринарні послуги.

TASSO.Help – платформа для пошуку житла для власників домашніх тварин із України

Благодійна платформа TASSO.Help – це сайти для допомоги власникам тварин, які мають труднощі з житлом. Волонтери прагнуть до того, щоб люди та тварини, які постраждали від війни, не мали стресу ще й від того, що їх мають розлучити.

Щоб знайти доступні варіанти, потрібно обрати країну та місто, після чого натиснути кнопку «Переглянути пропозиції». Щоб звузити пошук до актуальних пропозицій, можна ввести вид тварини або ваш поштовий індекс. Після цього потрібно виконати наступні дії:

 • прочитайте оголошення і оберіть, яке житло пасує вам і тваринці;
 • натисніть кнопку «Зв’язатися», щоб дізнатися більше детальної інформації чи залишити заявку на проживання;
 • введіть свої контактні дані, серед яких інформація про вас, кількість тварин, тривалість перебування (якщо володієте такої інформацією).

Як безпечно користуватися сайтом TASSO.Help?

Платформа TASSO.Help є доступна для кожного, тому потрібно ретельно перевіряти пропозиції. Волонтери радять дотримуватися спеціальних правил:

 1. Перевіряйте пропозиції людей на підтвердження особи. Верифіковані користувачі засвідчують свою порядність через SMS. Це є своєрідним гарантом довіри.
 2. Перевіряйте інформацію і подумайте про те, чи вважаєте пропозицію надійною.
 3. Ви маєте право взяти контактні дані автора оголошення – ім’я, адресу, номер телефону, копію посвідчення особи.
 4. Перш ніж виїхати на зазначену адресу, краще повідомити рідних та друзів про те, куди саме і коли ви їдете.
 5. Надішліть рідним дані волонтерів на номери машин, які вас перевозять.
 6. Заздалегідь уточнюйте інформацію про вартість проживання та те, чи варто взагалі платити.

UnterkunftUkraine – безкоштовне розміщення в Німемччині для українців з тваринами

Ініціатива UnterkunftUkraine була створена після початку російської агресії в Україні. Чимало людей втратили дім, тому вирушили на пошук нового житла. Волонтери та благодійники допомогли зареєструвати вже 160 тисяч людей. У перспективі вони планують створити постійну платформу для допомоги у кризових ситуаціях. Тут можна не тільки отримати потрібну підтримку, але й запропонувати свою.

Організація UnterkunftUkraine пропонує зареєструватися на сайті Wunderflats для пошуку доступного або безкоштовного житла. Більшість орендодавців пропонують проживати з тваринами у них безкоштовно, деякі – просять знижену орендну плату.

На початку реєстрації не потрібно мати спеціальних документів, окрім посвідчення особи та документів чотирилапого друга. Пізніше для вашої безпеки варто надати дозвіл на проживання, а також документи про прибуття до країни. Працівники платформи прагнуть до того, щоб заселити вас легально, однак обмежити бюрократичні процедури до мінімуму.

MAPAHELP – безкоштовне житло в Німеччині та по всій Європі для українців із тваринами

Організація MAPAHELP збирає інформацію про безоплатну допомогу для українців. Сайт представлено у вигляді мапи, де розміщено геоточки різних кольорів та позначень. Вони означають житло, їжу, транфсери, а також медичну, фінансову, психологічну підтримку та пропозиції з їжею. Також можна скористатися послугою «перетримка тварин», коли спеціалісти беруть вашого чотирилапого друга під свою опіку у випадку його хвороби чи серйозної травми. Вони надають кваліфіковану допомогу, найчастіше безкоштовно, бо існують за кошти благодійних організацій та пожертви небайдужих людей.

Знайти житло можна не лише в Німеччині, але й в Польщі, Білорусі, Данії, Нідерландах, Чехії, Бельгії, а також Франції. Що стосується Німеччини, на сьогодні найбільша кількість пропозицій у таких містах: Берлін, Франкфурт та Мюнхен. До речі, є спеціальні пункти, де можна залишилися на одну ніч, якщо є така потреба.

Сайт створено не тільки для українців, які шукають допомогу, але й для благодійників, меценатів та підприємців, які хочуть розмістити свої пропозиції. Запропонувати допомогу можна на сайті, заповнивши анкету.

Допомога у пошуку житла для власників тварин від Host4Ukraine

Це платформа для допомоги українцям у режимі реального часу. Помічники благодійної організації допомагають з пошуком роботи, пропонують безкоштовні товари чи послуги, а також житло. Немає перепон у проживанні з тваринами, однак це потрібно вказувати заздалегідь.

Host4Ukraine вважаються ефективним варіантом для отримання допомоги, тому що помічники швидко з вами зв’язуються, консультують та підбирають привабливі варіанти. На сьогодні доступно 10 тисяч ліжок із 40 країн світу, а також успішно прийнято тисячі біженців.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Перший спосіб для отримання допомоги через сайт:

 • зареєструйтеся на сайті;
 • перегляньте списки та відфільтруйте результати за потрібними критеріями;
 • оберіть потрібну пропозицію;
 • почніть бесіду з помічником через кнопку зв’язку;
 • домовтесь про подальші дії.

Другий спосіб для отримання допомоги через сайт:

 • зареєструйтесь і опублікуйте свій запис на сайті;
 • чекайте та відповідайте на запити;
 • зв’яжіться з помічником та чекайте на подальший план дій.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *