Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Банк для українців в Польщі

1
12 місяців ago

Через російську агресію українці, як і рік тому, надалі змушені шукати прихистку в інших країнах. І найчастіше вони обирають для себе саме Польщу – через географічну та ментальну близькість, схожість мови та привітне ставлення поляків. Про це свідчать дані системи ZUS – кількість іноземців вперше в історії Польщі перевищила мільйон, з яких понад 80 відсотків – це українці.

З перших днів приїзду до Польщі виникає потреба у банківському рахунку: для здійснення оплат, наприклад, за житло, або за світлиці для школярів молодших класів чи садочки; для отримання соціальної допомоги або для оплати за отримані послуги чи отримання заробітної платні; для перерахунку грошових коштів в Україну чи будь-яку іншу країну.

Як українцям відкрити рахунок у польському банку?

Відкрити рахунок легше, ніж здається. Наприклад, в Pekao S.A. ви відкриєте рахунок лише на підставі паспорту. Для того, щоб банк міг зв’язатися з вами або надіслати інформаційне повідомлення, необхідно мати польский номер телефону.

Вам не варто хвилюватися, якщо ви не достатньо добре розумієте польську мову – всі необхідні документи, з якими вам потрібно ознайомитися для відкриття рахунку, будуть запропоновані в українській версії, тож ви матимете можливість детально їх вивчити, перш ніж підписати договір.

Мобільний додаток, сторінка банку, інфолінія – українською мовою!

Під час відкриття рахунку відразу у відділенні вам допоможуть активувати мобільний додаток PeoPay, який має не тільки польську та англійську версію, але також й українську! Додаток PeoPay неодноразово був визнаний одним із найкращих додатків на ринку, приязний та зрозумілий для використання. Більше того, існує версія цього додатка для дітей до 13 років – PeoPay KIDS – це володар багатьох нагород та улюбленець дітей, бо зручний, яскравий та легкий у використанні.

У відділені вам також покажуть як користуватися інтернет-банкінгом Pekao24 – якщо щось забудете, теж не варто хвилюватися, бо цей сервіс містить в собі інструкцію з користування українською мовою.

Також завжди можна уважно та спокійно ознайомитися з усіма послугами та можливостями, які банк надає українцям, на сторінці банку в україномовній версії : https://www.pekao.com.pl/przekorzystne/ua/.

Мультивалютна картка – одна картка для 5 валют

Відкривши рахунок в злотих в банку Pekao S.A., ви також матимете можливість замовити мультивалютну картку та прив’язати до цієї однієї картки рахунки в доларах, євро, франках та фунтах. Мобільний додаток PeoPay дозволяє не тільки обмінювати валюту 24/7, але й швидко та легко переказувати кошти між своїми рахунками.

Вам менше 26 років?

Особливо приваблива пропозиція для тих , кому менше 26 років – для вас обслуговування картки, карткового рахунку, здійснення переказів, зняття готівки буде безкоштовним, взагалі без жодних умов. Переконайтеся в цьому, ознайомившись з інформацією ось тут: https://www.pekao.com.pl/przekorzystne-m/ua/

Спеціальна пропозиція для українців, які перетнули кордон після 24.02.2022

Після 24 лютого українці, які втікали від вибухів ракет та бомб, потребували максимально можливої підтримки у чужій для них країні. Банк Pekao S.A. миттєво прийняв рішення надати таку допомогу у своїй спеціальній пропозиції для нових клієнтів, які відкриють рахунок «Konto Przekorzystne» після 24.02.2022 і до 31.12.2023 − на 2 роки від дати відкриття рахунку «Konto Przekorzystne скасовано всі оплати за :

  • обслуговування рахунку «Konto Przekorzystne» та дебетової картки до цього рахунку,
  • за зняття готівки цією карткою в усіх банкоматах у Польщі та за кордоном,
  • за перекази з банків України та до банків України,
  • за внесення та зняття готівки в касах Банку на власні / з власних рахунків,
  • за конвертацію при оплаті дебетовою карткою.

Всі ці послуги Банк надає безкоштовно для українців, які вирішать відкрити рахунок «Konto Przekorzystne». Для цього достатньо мати закордонний біометричний паспорт, посвідку на проживання, українську ID-картку, або тимчасове посвідчення особи іноземця. Більше інформації можна отримати у відділенні банку або прочитати ось тут:

https://www.pekao.com.pl/dam/ROOT-EXTERNAL/DOCS/2022-12-pekao_ukr-ulotka.pdf

Пропозиція для тих українців, які перетнули кордон після 24.02.2022, не маючи закордонного паспорту

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Однак, що ж робити тим, хто перетнув польський кордон, не маючи біометричного закордонного паспорту, а тільки внутрішній український або закордонний паспорт старого зразка? Таких українців виявилось багато. Банк знайшов рішення і для них, запропонувавши можливість відкрити спеціальний рахунок «Konto Pomocne».

Для власників рахунку «Konto Pomocne» також скасована оплата за обслуговування рахунку, картки, а також за зняття готівки карткою в усіх банкоматах Польщі та за кордоном. Безкоштовні також платіжні перекази на території Польщі, зняття та внесення готівки в касах банку тощо.

Проте рахунок «Konto Pomocne», який діятиме лише 12 місяців, має певні обмеження у порівнянні із згаданою вище спеціальною пропозицією для рахунку «Konto Przekorzystne» – обмеження місячного ліміту на рахунку до 5 тисяч злотих, а також суми місячних надходжень до 10 тисяч злотих. Власник рахунку «Konto Pomocne» не зможе відкривати валютні рахунки та користуватися послугою обміну валют в інтернет-банкінгу Pekao24. Також він не зможе підписати з Банком договір на інші послуги, за винятком договору на обслуговування дебетової картки, Pekao24 та депозиту «Lokata Pomocna».

У відділеннях банку Pekao S.A. є необхідні рекламно-інформаційні матеріали з детальною інформацією щодо кожної пропозиції для українських клієнтів українською мовою.

Побачити більше: Яку фінансову допомогу можуть отримати українці в Польщі у 2023 році

2 роки тому, банк Pekao S.A. підтримав українську мотоциклістку Анну Гречишкіну. Яка одна вирушила у кругосвітню подорож на мотоциклі та поставила новий рекорд у Книзі рекордів Гіннеса за найдовшу подорож навколо світу соло серед жінок. Банк запросив відважну українку стати амбасадоркою для популяризації послуг банку серед українських клієнтів.

Приходьте до нас! Pekao S.A. – oдин із найпотужніших та найнадійніших польських банків. Він вже понад 100 років функціонує в країні та надає широкий спектр фінансових послуг всім її мешканцям, незалежно від національності та мови.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *