Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Допомога у веденні бізнесу в Польщі

0
8 місяців ago

Ви – фізична особа і плануєте відкрити компанію у Польщі? А, можливо, Ви займаєтеся підприємницькою діяльністю у Польщі та шукаєте партнерів для розвитку бізнесу в Україні? А, може, лише плануєте вийти на польський та європейський ринки, чи вкладати інвестиції у Польщі? У всіх цих питаннях Бізнес-центр для України Вам допоможе.

Наша місія – підтримувати українські компанії, які на час війни переміщують свій бізнес до Польщі, планують розвивати діяльність на території ЄС або шукають партнерів у Польщі.

Читайте також: Банк для українців в Польщі

Ми пропонуємо:

 • Безкоштовні юридичні консультації: Наші досвідчені фахівці нададуть вам необхідну підтримку в питаннях відкриття та ведення підприємницької діяльності в Польщі, а також нормативно-правового середовища.
 • Консультаційна та освітня підтримка: Ми пропонуємо комплексну консультаційну та освітню підтримку в юридично-адміністративній сфері, щоб ви могли зрозуміти процеси та вимоги, пов’язані з веденням бізнесу в Польщі.
 • Коворкінг та конференц-зал: Для компаній, які тільки починають свій шлях в Польщі, ми надаємо безкоштовний доступ до коворкінгу (10 робочих місць) та конференц-залу в самому центрі Варшави.

Вебінари та воркшопи: Ми проводимо безкоштовні вебінари та воркшопи, на яких ділімося інформацією про особливості ведення бізнесу в Польщі.

 • Державна допомога та інвестиційні стимули: Ми надаємо консультації щодо отримання державної допомоги та інвестиційних стимулів для компаній, таких як державні гранти, звільнення від податків та інші форми фінансової підтримки.
 • Допомога в налагодженні ділових контактів: Ми допомагаємо знаходити потенційних партнерів та розширювати вашу мережу контактів в Польщі.
 • Пошук локацій та співпраця з економічними зонами: Ми надаємо допомогу в пошуку відповідної локації для здійснення інвестицій, а також налагодженні співпраці зі спеціальними економічними зонами в Польщі та іншими організаціями.
 • Інформаційна підтримка: Ми надаємо секторальну та макроекономічну інформацію, яка допоможе вам приймати обґрунтовані рішення, базуючись на внутрішньому аналізі або співпраці з зовнішніми партнерами.
 • Виробничий цех: У нас є безкоштовний доступ до виробничого цеху в Варшаві для вашої компанії.

Послуги Бізнес-центру є абсолютно безкоштовними і спрямовані для всіх компаній, незалежно від розміру та галузі діяльності.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Детальніше ознайомитись з нашим проектом можна за посиланням: https://business4ua.com/ua/

На сторінці Бізнес-центру діє також база візиток, в якій Ви можете знайти для себе бізнес-партнерів, а також додати візитку власної компанії, завдяки чому Ваша компанія стане більш помітною та доступною для потенційних клієнтів. Ми також регулярно розповсюджуємо нашу базу серед польських компаній-партнерів, що однозначно сприяє налагодженню прямих бізнес-контактів.

Наша адреса: К. К. Бачиньского 1, офіс 2, 00-036 Варшава.

https://goo.gl/maps/2Gn4dmt88GhjEhbZ6

Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію або скористатися нашими послугами, будь ласка, звертайтесь до нас за адресою: office@business4ua.com або заповнюйте контактну форму на нашому веб-сайті. Ми спілкуємось українською, польською, англійською та російською мовами.

Проєкт створено за співпраці Союзу підприємців та роботодавців Польщі та Фонду Totalizator Sportowy.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Members
 • Активність
 • New
 • Online
 • Групи
 • Активність
 • Найновіші