Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Відшкодування вартості ліків

0
12 місяців ago

Вже з 1 липня українці зможуть розраховувати на відшкодування вартості придбаних ліків. Це стосується тих ліків, які видаються за електронним рецептом.

Відшкодування вартості ліків: як скористатися програмою?

Від 1 липня українці знову зможуть скористатися відшкодуванням ліків за програмою Доступні ліки. Ці ті медикаменти, які купуються за електронним рецептом. Доступні ліки – це українська державна програма, яка спрямована допомогти пацієнтам зменшити витрати на лекарства.

Програма Доступні ліки поширюється на захворювання, які добре піддаються амбулаторному лікуванню, але водночас можуть призвести до інвалідності або смерті пацієнта. До таких захворювань відносять:

  1. Діабет 2 типу.
  2. Епілепсія.
  3. Серцево-судинні захворювання.
  4. Психічні розлади.
  5. Бронхіальна астма тощо.

Завдяки дії цієї програми пацієнти в Україні можуть отримати необхідні їм ліки безкоштовно або за невеликою доплатою. Для того, щоб мати можливість скористатися програмою, потрібно попередньо взяти рецепт у свого сімейного лікаря. Пізніше також потрібно буде знайти аптеку, яка розповсюджує потрібний препарат.

Варто зазначити, що пацієнту не потрібно повторно навідуватися до свого сімейного лікаря, щоб отримати повторний рецепт на ліки. Можна проконсультуватися дистанційно.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

 

Читайте також: Допомога 800 злотих в Польщі на дітей

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *