Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Знижки на IT-курси для жінок з України

0
8 місяців ago

Проєкт Finansova спільно зі шведсько-українською ІТ-школою Beetroot Academy та благодійною організацією CAF дають можливість жінкам, які залишили своє місце проживання або втратили роботу у зв’язку з війною, навчатися кільком ІТ-професіям зі значною знижкою. Більше про проєкт та умови акції читайте у статті.

Що таке Finansova, Beetroot Academy та CAF?

Finansova – це проєкт, мета якого – підтримати біженців з України у складних життєвих ситуаціях фінансово, освітньо, інформаційно та консультаціями з приводу кар’єри. За останній рік цей проєкт допомагав вразливим верствам населення, влаштовував безкоштовні курси польської мови для українців, а також займався фінансовою освітою в контексті Європейського Союзу.

Beetroot Academy – шведсько-українська IT-школа, яку заснували у 2014 році. Протягом останніх 9 років вони навчають людей з особистим підходом за принципом партнерства між викладачем та студентом, а також створили власну навчальну онлайн-платформу, яка дозволяє переглядати лекції та виконувати завдання у зручний для вас час. Одна з ключових цінностей цієї школи – соціальний вплив. Для Beetroot Academy у першу чергу важливий не прибуток, а вплив, який вони здійснюють на українські соціальні та економічні проблеми. У цьому проєкті працівники використовують бізнес для допомоги суспільству. Також там пропонують уроки англійської, адже ця мова дуже важлива для успішної комунікації в ІТ-сфері.
CAF (The Charities Aid Foundation) – це британська благодійна організація та банк, яка займається соціальними ініціативами, вкладає кошти у важливі соціальні проєкти та має на меті прискорити прогресування суспільства у більш справедливе середовище.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

У чому суть освітнього IT-проєкту?

Багато жінок зіткнулися із труднощами у зв’язку з вимушеним переїздом за кордон або в інші міста України через повномасштабне вторгнення. Фінансові труднощі та втрата роботи змушує шукати нові кар’єрні та освітні можливості. Раніше ми писали про поліцеальні школи в Польщі, у яких можуть навчатися українці.

Саме для жінок, які готові опановувати нову професію та починати з нуля, Finansova пропонує спробувати себе у IT-професіях. Якщо ви готові серйозно присвятити кілька місяців навчанню, маєте бажання працювати й розвиватися у новій сфері, ви можете взяти участь у відборі кандидатів про проєкту. Кількість місць у проєкті обмежена. Ті жінки, які пройдуть етап відбору, зможуть навчатися у ІТ-школі Beetroot Academy. Finansova та спонсор проєкту CAF (Charities Aid Foundation) оплатять до 85% вартості навчання у цій школі.

Які критерії відбору до освітнього проєкту?

Критерії відбору до освітнього ІТ-проєкту від Finansova досить серйозні, тож варто звірити відповідність своїх очікувань із тим, чого шукають спонсори. Виглядають вони таким чином:

 1. Жінки-українки, які втратили роботу і хочуть вивчити нову професію.
 2. Готові виділяти час та сили на інтенсивне повноцінне навчання протягом 2-5 місяців (залежно від курсу) та приділяти близько 20-25 годин на тиждень на навчання (залежно від курсу).
 3. Мають стабільне підключення до інтернету та свій комп‘ютер, щоб завантажувати базові програми для навчання.
 4. Орієнтуються у виборі курсу та знають, яку професію хочуть здобути.
 5. Знання сфери ІТ або базовий попередній досвід є плюсом.
 6. Ви оплачуєте до Beetroot Academy лише до 25% вартості навчання в гривнях або доларах США, решту вартості курсу оплачує Finansova

Щоб взяти участь у відборі, необхідно заповнити заявку у гугл-формі. Після обробки анкети з вами зконтактують за залишеними номером телефону чи електронною поштою, і оголосять про позитивний результат відбору, якщо ви пройдете конкурс.

Яким професіям можна навчитися?

Finansova профінансує для кандидаток навчання у ІТ-школі на такі шість сучасних професій:

 • Project Management в IT (проєктний менеджер)
 • UI/UX Design (дизайнер)
 • HR Generalist в IT (фахівець з роботи із персоналом)
 • QA Manual (тестувальник)
 • Business Analysis в IT (бізнес-аналітик)
 • Digital Marketing (маркетолог)

Побачити більше: Польська податкова контролює соціальні мережі

Якщо вам важко визначитися з професією із переліку, школа Beetroot Academy пропонує пройти тест, який має допомогти у розумінні ваших вмінь, можливостей, бажань та співставити їх з роботою, яка може задовольнити їх.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Members
 • Активність
 • New
 • Online
 • Групи
 • Активність
 • Найновіші