Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Кращі місця для навчання в Ірландії

0
11 місяців ago

Студенти, так само як і всі інші, сильно постраждали від стрімкої інфляції. До прикладу, піца коштує на 16% дорожче, ніж минулого року, ціна за кухоль пива зросла на 9%, а рахунки за електроенергію та орендна плата взагалі виросли захмарно.

В середньому більшість студентів змушені платити на 8% більше за свій мобільний і широкосмуговий зв’язок, і як факт, кожен третій студент має фінансові труднощі.

Слайго є одним з найдоступніших місць для навчання в Ірландії

Читайте також: Безкоштовні онлайн Курси від платформи FET. Як зареєструватися на сайті та подати заявку на курс

Студенти, які мають право на безкоштовне навчання, можуть розраховувати на те, що у 2023 році в середньому витрати на вступ до коледжу складуть 15 096 євро, тоді як іноземні студенти витратять близько 25 766 євро на рік. Дослідження показало, що місто Слайго є найдешевшим рішенням для студентів з інших країн, вартість навчання та проживання майже вдвічі нижча від вартості навчання в Дубліні.

Тож до вашої уваги п’ятірка найдешевших міст:

  • Леттеркенні,
  • Слайго,
  • Вотерфорд,
  • Дандолк,
  • Атлон.

У той самий час, коли Дублін очолює рейтинг найдорожчих місць для навчання студентів з Ірландії, ЄС та іноземних студентів, студенти Слайго платять за проживання майже вдвічі дешевше.

Еойн Кларк, комерційний директор Switcher.ie, сказав, що криза вартості життя вразила студентів Ірландії та поставила багатьох перед суворим вибором. Щоб покрити витрати на життя студенти змушені обирати між платою за опалення, їжею чи пропуском лекцій, заради оплачуваної роботи. «Не зважаючи на те, що оплата навчання в університеті залишається стабільною для більшості студентів завдяки ініціативі безкоштовної допомоги», – додав він.

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

А ви знали, що з LEO доступні Навчальні програми та гранти у відкритті бізнесу в Ірландії

Середня місячна вартість для студента, який живе в Слайго, становить 1135 євро, а в Дубліні – близько 1730 євро. Найбільші витрати включають вартість оренди житла в Дубліні, де студенти в середньому платять вдвічі більше, ніж у Леттеркенні та Слайго.

Опитування показало, що найдорожчими регіонами для студента є Дублін, Мейнут, Корк, Лімерік і Карлоу.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *