Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Philip Morris інвестує мільйони в Україні

0
12 місяців ago

Philip Morris інвестує мільйони в Україні: це велика міжнародна компанія, яка спеціалізується на виробництві тютюнових виробів. Ця компанія планує розширяти свою діяльність на українському ринку й вкладе понад 30 мільйонів доларів у розвиток свого підприємства в Україні. Більш того, також будуть надані робочі місця українцям.

Нове підприємство Philip Morris в Україні

Philip Morris International оголосив про плани будівництва нової фабрики в Львівській області в Україні. Початок підготовчих робіт заплановано на липень 2023 року, а початок виробництва передбачається у перший квартал 2024 року. Ця інвестиція принесе понад 250 робочих місць, переважно у сфері виробництва, з першочерговими пропозиціями для співробітників Philip Morris Україна (PMU) з фабрики у Харкові.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як коментує це Міхал М’єжевський, віце-президент Philip Morris International з питань Північно-Східної Європи:

Ми з гордістю оголошуємо про нову інвестицію в Україні, яка підтримає її поточний та майбутній економічний зростання та створить багато цінних робочих місць. Це інвестиція, яка виходить за рамки звичайної інфраструктури. Це вираження нашого зобов’язання перед Україною, її жителями та важливий сигнал довіри для інших міжнародних інвесторів – довіри до української економіки, до українського народу і віри в майбутнє України. Українська економіка повинна швидко відновитися, а великі міжнародні компанії, такі як наша, можуть – і повинні – відіграти важливу роль в цьому процесі.

Перегляньте подібні:
Фінансова допомога від The $1K Project

Компанія увійшла на український ринок ще у 1994 році й з тих пір сплатила до української економіки понад 700 мільйонів доларів. Більш того, в 2022 році, коли в Україні почалася повномасштабна війна, компанія заплатила 25,3 мільйони гривень податку.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *