Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як військовозобов’язаному змінити місце проживання

0
12 місяців ago

Як військовозобов’язаному змінити місце проживання: під час війни в Україні багато громадян, зокрема військовозобов’язані чоловіки віком 18-60 років, стикаються з необхідністю змінити своє місце проживання. Однак, чи потрібно їм кожного разу отримувати дозвіл у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки для зміни адреси?

Як отримати дозвіл на зміну адреси для військовозобов’язаних

Відповідно до Правил військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, зміна місця проживання військовозобов’язаними під час воєнного стану є обмеженою. Вони повинні отримати дозвіл від керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки перед зміною адреси. Однак, в нових правилах з’явилися винятки, які спрощують процедуру зміни адреси для таких людей.

Згідно з оновленими правилами,військовозобов’язаним дозволяється змінювати місце проживання онлайн шляхом подання Декларації місця проживання або проходження онлайн-реєстрації, яка раніше була відома як прописка. У разі онлайн-реєстрації, вони повинні стати на облік в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за задекларованим місцем проживання.

Як пояснює адвокат Антон Маринич:

Якщо ви плануєте змінити своє місце проживання на інше місто або район у межах міста, вам потрібно заздалегідь звернутися до відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і отримати дозвіл від керівника цього центру. Допускається зміна місця проживання через онлайн-реєстрацію. Для цього потрібно подати Декларацію місця проживання або пройти онлайн-реєстрацію (раніше відому як прописка). У такому випадку ви зобов’язані стати на облік відповідно до задекларованого місця проживання в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Тож ці нові правила дозволяють військовозобов’язаним людям змінити своє місце проживання без необхідності присутності у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, та отримання дозволу від керівника.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *