Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні місця для відпочинку в Ірландії

1
11 місяців ago

Безкоштовні місця для відпочинку в Ірландії: Heritage Ireland OPW пропонує список безплатних локацій та історичних пам’яток в Ірландії для українців

 

Чудова новина щодо відвідування історичних пам’яток в Ірландії! Heritage Ireland OPW надає безплатний вхід українцям до своїх локацій.

Читайте також: В Албанії й Ірландії проволяться екскурсії українською

Серед них найбільш популярними платними локаціями були Замок Кілкенні (Kilkenny Castle) та Дублінський замок (Dublin Castle). Наразі поціновувачі мають можливість насолодитись відвідуванням цих та інших об’єктів історичної спадщини Ірландії безплатно.

Повний перелік можна дивитися на сайті OPW тут

Попередня реєстрація

Для того, щоб отримати можливість безплатного відвідування, потрібно заздалегідь зарезервувати день (без точно часу). Необхідно зателефонувати на локацію і попередити про дату та уточнити кількість українців. Виглядає трохи заморочливо, але це можливість заощадити 5-8 євро за кожного відвідувача. Обов’язково потрібно мати при собі український закордонний паспорт або інший документ, що підтверджує особу!

Отже, усюди на локаціях, де ви бачите значок Heritage Ireland OPW, ви можете запитати про безплатний вхід для українців. Щоправда, вам точно його нададуть лише після попереднього резервування.

Читати також: За що Ірландія може отримати штраф від ЄС?

Унікальна можливість від Heritage Ireland OPW

Безплатний вхід до історичних пам’яток Ірландії є чудовою можливістю побачити ці захопливі об’єкти на власні очі. Це сприяє поглибленому вивченню історії, культури та спадщини певного регіону або країни в цілому. Відвідування історичних пам’яток  також може бути сильним емоційним досвідом. Це дає унікальну можливість відчути зв’язок з минулим, побачивши місце, де відбулися важливі події або де жили видатні особистості. Тож слідкуйте за новинами та не упустіть свій шанс поповнити свій власний список відвідування!

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *