Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Кракові заборона на продаж алкоголю вночі

0
11 місяців ago

Від 1 липня у Кракові діє заборона на продаж алкоголю вночі. Це означає, що у певні години в цьому місті не можна буде купити алкоголь. Але ця заборона стосується не усіх місць у Кракові.

В який період часу буде діяти заборона на купівлю алкоголю в Кракові

Рішення запровадити заборону на продаж алкоголю вночі виникло через скарги жителів Кракова. Їм перешкоджали п’яні мешканці міста, зокрема, п’яні туристи. Особливо часто ця проблема виникала у центрі Кракова. Тож не дивлячись на те, що деякі мешканці столиці Малопольщі були проти, місцева влада вирішила запровадити заборону на продаж алкоголю у нічні години.

Відтепер у Кракові неможливо буде купити алкоголь з 24 до 5.30. Ця заборона розповсюджується як на маленькі магазини, так і на великі супермаркети. Також це стосується магазинів, які спеціалізуються на алкогольних напоях і станцій АЗС. Найбільше від цієї заборони постраждають маленькі магазини, але з іншого боку, це забезпечить спокій жителям міста.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Варто зазначити, що можливість придбати алкоголь у Кракові вночі все ж є. Це можна зробити у барах, пабах або у ресторанах. У всіх інших місцях купувати алкоголь вночі заборонено. Ця заборона стосується усього міста. Більш того, за дотриманням цієї заборони будуть стежити патрулі муніципальної поліції.

Краків – це вже не перше польське місто, де запроваджена заборона на продаж алкоголю вночі. Наразі така заборона діє також у Вроцлаві, Катовіцах, Познані, Закопаному та Скавіні. Крім того, подібну практику використовують також у деяких містах Ірландії, Португалії, Літви, Словенії, Естонії, Швеції й ще у деяких країнах.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *