Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

За що Ірландія може отримати штраф від ЄС?

0
11 місяців ago

За що Ірландія може отримати штраф від ЄС? Ірландія сплатить штраф за те, що не прийняла біженців згідно з угодою ЄС

 

Ірландія має зробити фінансовий внесок у розмірі 1,5 мільйона євро (майже 1,6 мільйона доларів) Європейському Союзу за порушення угоди з блоком про надання житла біженцям.

Уряд Ірландії зобов’язався взяти участь в ініціативі ЄС, відомій як Механізм Добровільної Солідарності ЄС (VSM). Згідно цього Механізму країни-члени повинні приймати біженців або робити фінансовий внесок.

Читати також: Робота без знання англійської в Ірландії

Відповідно до цього механізму уряд Ірландії погодився надати житло для 350 біженців, але не зміг знайти відповідне житло. Це сталося через різні фактори: війна, що триває в Україні, та зростання кількості шукачів притулку з інших регіонів.

Підсумки минулого року

Відколи росія вдерлася в Україну минулого року, понад 74 000 українців прибули до Ірландії. Також відбулося значне збільшення кількості осіб, які просять міжнародний захист.

Загалом, приблизно за рік, Ірландія прийняла близько 100 000 людей. Уряд Ірландії доклав усіх зусиль, щоб знайти відповідне житло для них усіх.

Плани, що розлядаються

Чиновники зараз розглядають можливість оренди човнів для проживання біженців. Але ведучий програми Newstalk Breakfast Джонатан Хілі назвав це “абсолютно жахливою” ідеєю.

“Держава має одвічну кризу, що стосується забезпечення житлом – чи то людей, які стоять в черзі на квартири, чи людей, яких виселяють з орендованого житла, чи будь-що інше” – сказав він.

Ведуча програми Newstalk Breakfast Кіра Келлі сказала, що Ірландія вже мала житлову кризу до початку війни в Україні і це означає, що цілі уряду доведеться змінити.

“Наразі ми маємо ціль будувати… 30 000 будинків на рік” – сказала вона.

“Отже, до нас прибуло втричі більше людей, і ми вже маємо заборгованість перед людьми, які потребують житла”.

Читати також: Модульних будинків для українців в червні здадуть менше, ніж планували

“Люди живуть у наметах, модульних будинках. Використовуються всі можливі варіанти розміщення”.

Кіра Келлі зазначила, що Ірландія є багатою країною і люди завжди будуть хотіти переїхати сюди, а зміна клімату сприятиме збільшенню біженців в майбутньому.

“Міграція – це не те, що ми можемо вирішити до кінця 2024. Міграція зараз є проблемою, яка буде і надалі, тому що навіть коли війна в Україні закінчиться, міграція через зміну клімату продовжуватиметься”.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *