Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні тренінги з акторської майстерності

0
11 місяців ago

Безкоштовні тренінги з акторської майстерності: Студія Actor’s Group сумісно з Фондом Na Zakręcie організовує безкоштовний цикл акторських майстер-класів для українських мігрантів, які наразі проживають у Польщі. Ці тренування з акторської майстерності на екрані мають на меті допомогти українціям, які були вимушені переїхати до Польщі через війну, знайти стабільність та розвинути свої таланти через акторське мистецтво.

Детальніше про курси акторської майстерності від Actor’s Group

Учасники майстерень матимуть можливість зануритись у світ кіноакторської майстерності протягом чотирьох тижнів. Майстер-класи з акторської майстерності будуть проводитись у трьох містах: Гдині, Торуні та Варшаві. Ініціативу підтримають два досвідчених актори – Берджес Дженкінс та Станіслав Портнов. Обидва ці актори мають великий досвід у кінематографі.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Участь у майстернях цілком безкоштовна для українських мігрантів, які проживають у Польщі. Програма надасть учасникам не лише акторські навички, але й можливість подальшого розвитку цього ремесла як хобі або професії.

Заняття з акторської майстерності відбуватимуться за таким розкладом:

  • Варшава: 05.08, 12.08, 19.08. У всі дні заняття проходитимуть від 10 до 16. Для реєстрації потрібно заповнити спеціальну форму.
  • Гдиня: 31.07, 02.08, 07.08, 09.08, 14.08, 16.08, 21.08, 23.08. У всі дні майстер-класи проходитимуть від 13.30 до 16.30. Для реєстрації також потрібно заповнити спеціальну форму.

Коли будуть відбуватися заняття з акторської майстерності у Торуні наразі невідомо. Втім, зовсім скоро ця інформація може з’явитися на сайті організаторів занять з акторської майстерності.

Читайте також: Платні і безплатні літні табори в Польщі для українців

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *