Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Хвороба ехінококоз в Польщі

0
11 місяців ago

З настанням сезону фруктів і ягід у Польщі почастішали випадки ехінококозу. Ця хвороба є дуже небезпечною, а смертність від неї доволі висока.

Як уникнути зараження ехінококозом

Ехінококоз – це смертельно небезпечна хвороба, яка починає прогресувати у сезон фруктів і ягід. Вперше у Польщі цю хворобу виявили у 1994 році. Але з тих пір вона регулярно зустрічається у мешканців країни.

Ехінококоз передається через ягоди фрукти. Ця хвороба дуже часто вражає тварин, таких як собаки, ліси, вовки та шакали. Також на неї страждають сільськогосподарські та деякі екзотичні тварини. Найрідше ця хвороба зустрічається у котів. До людей ця хвороба передається через погано термічно оброблене м’ясо та немиті овочі й фрукти.

Ехінококоз має такі симптоми:

  1. Сильний головний біль.
  2. Втрата апетиту.
  3. Висипи на шкірі.
  4. Слабкість.
  5. Задишка.
  6. Біль в животі.
  7. Нудота.
  8. Кашель з кров’ю.
  9. Зниження ваги без явної причини.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Небезпека цієї хвороби полягає у тому, що її симптоми проявляються не відразу, а за деякий час. Першим симптомом можуть бути висипи на шкірі, на які багато хто не звертає уваги.

Для того, щоб вберегтися від хвороби, потрібно піддавати м’ясо ретельній термічній обробці, а куплені овочі та фрукти ретельно промивати. Більш того, варто утриматися від поїдання ягід чи фруктів прямо з дерев або кущів.

Якщо хворобу не лікувати, це може закінчитися смертю. І смертність від цієї хвороби дуже висока. Понад 90% заражених помирають впродовж 10 років з моменту виникнення симптомів.

В лікуванні хвороби застосовують консервативні та хірургічні методи. Також призначають спеціальну дієту з високим вмістом білка. Для профілактики застосовують також протипаразитні препарати.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *