Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Розіграш безкоштовних абонементів у Варшаві

0
11 місяців ago

Мешканці столиці можуть взяти участь у розіграші абонементів у басейн, тренажерний зал або на заняття йогою. Взяти участь у конкурсі може кожен мешканець столиці, але всі заняття будуть відбуватися на Урсинові.

Як взяти участь у розіграші безкоштовних абонементів

Розіграш абонементів відбувається в рамках програми Aktywny Ursynów. Район приготував 2100 безкоштовних абонементів до басейну й 300 абонементів у спортзал. Як коментує розіграш мер Урсинова Роберт Кемпа:

Як ми вже оголошували раніше, ми запускаємо широку пропозицію щодо безкоштовних спортивних заходів. Я радий, що нам вдалося знайти додаткові кошти на це в районному бюджеті.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Взяти участь у розіграші дуже просто. Для цього потрібно:

  1. Якщо ви хочете отримати абонемент до басейну: перейти за цим посиланням й заповнити спеціальний формуляр: https://sportowy.ursynow.warszawa.pl/. Найближчий розіграш відбудеться вже 6 липня.
  2. Якщо вас цікавлять заняття у спортзалі: перейти на цю сторінку й заповнити потрібний формуляр: https://ucsir.pl/aktywny-ursynow-formularze-zgloszeniowe-do-jogi/. Реєстрація на розіграш абонементів почнеться 25 липня й триватиме до 27.

І на цьому все. Після цього потрібно тільки чекати на результати розіграшу. Якщо ви виграєте абонемент, вам потрібно буде використати його упродовж наступного тижня після оголошення результатів. Якщо ви цього не зробите, то він згорить. Одна людина може скористатися одним абонементом.

В рамках цієї програми також відбудуться тай-чи на свіжому повітрі й заняття по зміцненню хребта. На заняття з тай-чи попередньої реєстрації не потрібно, але для того, щоб взяти участь у заняттях по зміцненню хребта потрібно буде попередньо записатися. Усі тренінги будуть проводитися під керівництвом інструктора.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *