Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Українцям продовжили безкоштовний роумінг в ЄС

0
11 місяців ago

Українцям продовжили безкоштовний роумінг в ЄС: українські біженці можуть й далі користуватися безкоштовним роумінгом в межах ЄС. Відповідне рішення було прийнято 9 липня. В акції беруть участь 22 європейські та 7 українських операторів.

Українці й далі можуть користуватися безкоштовним роумінгом в ЄС

Українцям продовжили безкоштовний роумінг в ЄС в неділю, 9 липня. Наразі безкоштовний роумінг для українців надають 22 європейські оператори. Але до акції доєдналися також і сім українських. Це 3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukr telecom, Vega White, Vodafone Ukraine.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Відтепер у українців буде ще 12 місяців можливості скористатися безкоштовним роумінгом у країнах ЄС. Це означає, що українці зможуть дзвонити своїм рідним за цінами українських операторів аж до 2024 року. Як повідомляє Єврокомісія:

9 липня Єврокомісія ухвалила продовження на дванадцять місяців угоди між операторами, яка дозволяє українським біженцям залишатися на зв’язку за кордоном. Комісія сприяла досягненню домовленості між 22 європейськими та сімома українськими операторами про продовження угоди, яка була вперше підписана у квітні 2022 року.

Таке рішення дозволяє мільйону українців спілкуватися зі своїми рідними, які залишилися в Україні й при цьому не переплачувати. Але паралельно Європейська комісія також готується до того, щоб інтегрувати Україну в роумінговий простір Європейського Союзу.

Читайте також: Які послуги стоматолога можна отримати безкоштовно в Польщі?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *