Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Dom Matki знову роздаватиме продуктові набори

0
8 місяців ago

Варшавський Будинок Матері відновлює надання продуктових наборів українським біженкам. Планується роздати 200 наборів, тому процес відбору кандидаток, які отримають цю допомогу, буде проводитися дуже прискіпливо.

Як отримати продуктовий набір від Dom Matki

Варто зауважити, що не всі українські біженці можуть розраховувати на продуктові набори. Наразі продуктовий набір можуть отримати:

  1. Вагітні жінки.
  2. Матері дітей, яким ще не виповнилося 1 року.

Кожна родина може отримати лише один продуктовий набір, але потрібно особисто прийти за ним, оскільки відправка наборів поштою не здійснюється. Крім того, набори будуть видаватися тільки зареєстрованим особам, тому ніхто інший не зможе їх отримати, замість вас. Продуктовий набір буде містити приблизно 10 товарів, які в сумі коштують близько 50 злотих. Організатори також просять приходити з власними пакетами.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Для отримання продуктового набору потрібно заповнити анкету за цим посиланням. Продуктові набори будуть готові до видачі 23 липня. Форма для реєстрації буде відкрита до 18.00 18 липня. Щоб уникнути довгого очікування в черзі, кожному учаснику буде надіслана інформація з точним часом приходу. При отриманні допомоги необхідно мати при собі документи, що підтверджують прибуття до Польщі після 24 лютого 2022 року, а також документи, що підтверджують вагітність або наявність дітей.

Увага! Якщо ви зареєструвалися на отримання допомоги, але не можете прийти, потрібно зателефонувати за номером +48 796 401 236 принаймні за добу. Якщо ви цього не зробите, то ваша заявка на участь у інших програмах від Будинку матері у Варшаві розглядатися не буде. Допомога, в першу чергу, надається тим, хто перебуває у Польщі впродовж короткого часу.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші