Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Екскурсія пивоварнею у Варшаві

0
10 місяців ago

Польща славиться своєю давньою історією пивоваріння, яка бере свій початок ще з Х століття, коли було відкрито першу королівську пивоварню. Сучасна Польща налічує більш як 100 пивоварних заводів. Сорт польського пива Grodziskie в 2023 році очолило рейтинг найбільш поцінованих в світі сортів пива, яке ще має назву «шампанське серед пива». Про заклади, в яких окрім вживання хмільного напою можна поринути в історію та культуру традиційного пивоваріння, розповімо в нашій статті.

Browar Warszawski – крафтова пивна майстерня

Історія Варшавського бровару тягнеться ще з 18 сторіччя, коли на вулиці Grzybowska було безліч різних пивоварень. Та ця проіснувала найдовше – аж до 2004 року тут варили й розливали смачне пиво, яке експортували навіть за кордон. Два роки тому на місці старої пивоварні вирішили відкрити новий Варшавський бровар, пов’язаний з давніми традиціями та історією.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

У цій пивоварні створюють 19 видів крафтового пива, які можна спробувати прямо на місці. Працюють на місці два професійних пивовари – Давид Бонк і Пьотр Пшчулковський, з якими можна познайомитися під час екскурсії.

До речі, до відкриття Варшавського бровару причетний український ресторатор Марк Зархін. Через це у ресторані при пивоварні ви знайдете страви, приготовані за варшавськими і львівськими гастрономічними традиціями.
Приїхати на екскурсію можна групою з 10 людей. Вартість – 50 злотих з особи.
Номер телефону+48 798 001 105

Емейлoffice@browarwarszawski.com

АдресаHaberbuscha i Schielego 2, Warszawa
Сайтhttps://browarwarszawski.com/

Пивоварня під землею в околицях Варшави

Біля Варшави, у містечку Żelechów знаходиться готель-палац, у підземеллі якого розташована пивоварня. Власники обіцяють, що пиво буде приготоване з натуральних інгредієнтів, таких як вода, хміль, зерно та мед, за найкращими багатовіковими рецептами. Там навіть проводять майстер-класи з пивоваріння! Фестивалі пива, смачна їжа та унікальний смак – усе це чекає на вас у палаці Желехув.
Номер телефону+48 25 682 03 60

Емейлrecepcja@palaczelechow.pl

АдресаMarszałka Józefa Piłsudskiego 36, Żelechów
Сайтhttp://www.palaczelechow.eu/kulinaria/browar

Пивоварня в Живці (Żywcu)

Заснована Пивоварня в Живці (Żywcu) в 1856 році Альбрехтом Фредеріком Габсбургом, відомим пивоваром Європи. Тут виготовляють пиво марки Żywiec, а в найстарішій історичній частині виробництва розташовується музей (відкритий в 2006 році), який запрошує зануритись в атмосферу традиційного польського пивоваріння з проведенням дегустації.

Перегляньте подібні:
Фінансова допомога від The $1K Project

Вартість відвідування становить 40 злотих з екскурсоводом в групі, 30 злотих самостійно, пільговий (особи до 19 років, які мають легітимацію шкільну) білет коштуватиме 15 злотих.

Пивоварню можна відвідати, попередньо зареєструвавшись за номером телефону або через електронну пошту. З Варшави до Живці можна зручно дістатись, скориставшись автобусом або потягом. Раніше ми писали, в яких мобільних додатках купувати квитки на громадський транспорт в Польщі.

АдресаBrowarna 88, 34-300 Żywiec

Телефони:

+48338612457

+48338619627

Емейлrezerwacja@muzeumbrowaru.pl

Сайтhttps://www.muzeumbrowaru.pl/

Пивоварня Browar Lwówek Śląski

Пивоварня Browar Lwówek Śląski вважається найстарішою на території Польщі, яка працює з 1209 року та славиться варінням пива марки Lwówek. До уваги відвідувачів музей, в якому зібрано понад 400 експонатів, які зберегли історію виготовлення традиційного пива на теренах Сілезького воєводства. Приверне увагу експонат у вигляді холодильника для зберігання пива датований 1905 роком. Пропонуємо дізнатися про безкоштовні дні відвідування музеїв у Варшаві в 2023 році.

Вартість – 35 злотих (відвідування з дегустацією пива).

Доїзд з Варшави потягом до Зеленої Гури, далі автобусом до Lwówek Śląski.

АдресаTraugutta 7, 59-600 Lwówek Śląski

Телефон+48756431880

Емейлkontakt@browarlwowek.pl

Сайтhttps://www.browarlwowek.pl/

Побачити більше: Допомога від ООН у розмірі 700 злотих українцям у Польщі – відповіді на запитання

Пивоварня Browar Zamkowy Racibórz

Перші документальні спогади про пивоваріння в цій місцевості (околиці міста Ратибору) датовані 1567 роком, коли броварня розташовувалась при мурах замку, а плантація з хмелем знаходилась неподалік міста. Традиційно тут виготовляють кілька видів пива Raciborskie, смак якого задовольнить найвибагливішого поціновувача хмільного напою.

Відвідати пивоварню можливо тільки за попереднім бронюванням електронною поштою по суботах. Зручніше дістатися до Ратибору (Racibórzа) з Кракова або Катовіце автобусом з Варшави.

АдресаZamkowa 2B, 47-400 Racibórz

Телефон+48784350193

Емейлzwiedzanie@browarraciborz.pl

Сайтhttps://www.browarraciborz.pl/

Пивоварня Tyskie Browary Książęce

Перша згадка про пивоварню Tyskie Browary Książęce припадає на 1613 рік. Тут варять відомі сорти пива Książęce та Tyskie. Броварня розташована на великій території, яка окрім заводу має сімейні будинки колишніх працівників, будинок головного пивовара, конюшні. Стіни території прикрашені історичними фотографіями початку XX століття. При заводі працює паб, де можна скуштувати свіжозвареного пива або придбати з собою.

По всьому комплексу відбуваються екскурсії з гідом, можливе проведення дегустацій. Вартість відвідування від 30 злотих.

Доїхати з Варшави можна автобусом або потягом.

АдресаKatowicka 9, 43-100 Tychy

Телефон+48724144511

Емейлwycieczki@browartyskie.pl

Сайтhttps://www.browartyskie.pl/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *