Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Укрзалізниця відкрила свою компанію в Польщі

0
10 місяців ago

Укрзалізниця відкрила свою компанію в Польщі: 30 червня Укрзалізниця зареєструвала у Польщі своє підприємство. Про плани відкриття логістичної компанії оголошували ще в лютому 2023 року. Офіс підприємства розташований у Варшаві.

Які перевезення здійснюватиме Укрзалізниця в Польщі

Про те, що в Польщі запрацює підприємство Укрзалізниці стало відомо ще наприкінці лютого. Саме тоді Олександр Камишін, який на той момент був головою управління УЗ, заявив про намір створити компанію в Європі. Як зазначав Камишін, це буде зроблено до кінця поточного року.

30 червня Укрзалізниця зареєструвала свою компанію у Варшаві. Це підприємство буде займатися вантажними перевезеннями в Європі. Необхідність цього кроку пояснюється тим, що дуже часто українські вантажні перевізники мають клопоти у роботі зі своїми європейськими колегами.

Як повідомляв тоді Камишін:

Це правда, ми маємо розвивати європейського перевізника і в пасажирських перевезеннях, і у вантажних. Ми показали, що можемо бути ефективними, і ті наші громадяни, які скористалися послугами європейських залізниць, точно оцінили різницю і у графіку, і у сервісі, і у багатьох інших речах. На жаль, складно нашим вантажоперевізникам користуватися європейськими вантажними перевезеннями.

Сам процес відкриття компанії був доволі складним. Для цього потрібно було не тільки закупити рухомий склад, а ще отримати необхідні дозволи й ліцензію, зібрати команду й провести реєстрацію. Передбачалося також, що нове підприємство візьме на себе відповідальність за організацію всіх поставок і їхнього транспортування до одержувача.

Наразі компанія здійснюватиме свою діяльність на території Польщі. Втім, згодом вона буде працювати й в інших країнах. Планується, що аналогічна послуга здійснюватиметься в Словаччині та Угорщині.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *