Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Підвищення податків в Польщі 2024 р.

1
10 місяців ago
Cropped shot of person surprised by cost of monthly bills, cant believe how expensive it is, shocked after calculating all invoices, showing it with gesture while holding pen. Top view

Підвищення податків в Польщі 2024 р: мешканці Польщі будуть платити більший податок у деяких категоріях. Таке підвищення пов’язане з інфляцією. Підвищення податків стосується таких категорій як нерухомість, транспорт і навіть тварини. Але це не повний перелік.

Наскільки зростуть податки в Польщі в 2024 році

Інфляція досі утримується на високому рівні. І саме це впливає на рекордні ставки податків на будинки, квартири та інші збори. У першій половині 2023 року інфляція склала 15%. Це перше таке зростання за останні 25 років. Тоді, у 1998 році, рівень інфляції становив 13,5%.

У зв’язку з тим, що рівень інфляції становить 15%, очікується, що на стільки ж зросте й сума податків. Зокрема, це торкнеться таких податків, як:

  • Податок на землю.
  • Податок на нерухомість.
  • Податок на ділянки для підприємств.
  • Податок для власників вантажівок і автобусів.
  • Ринкові податки.
  • Податок за рекламні збори.
  • Податок на пса.

Варто зазначити, що у зв’язку з півищенням максимальних ставок, варто також очікувати підвищення податків у великих містах, таких як Варшава, Гданськ, Познань, Вроцлав або Катовіце. Також варто пам’ятати, що остаточне рішення щодо ставок у певних населених пунктах приймуть місцеві ради. Очікується, що це відбудеться у четвертому кварталі цього року.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Читайте також: Біржа праці в Польщі

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *