Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща хоче заборонити імпорт українських ягід

0
10 місяців ago

Польща хоче заборонити імпорт українських ягід: польські аграрії переймаються через ситуацію з імпортом українських ягід. Через це Польща звернеться до комісару Європейського Союзу з проханням заборонити імпорт з України.

Чому в Польщі хочуть заборонити імпорт українських ягід

Проблема з імпортом українських ягід виникла ще в 2022 році. Справа в тому, що він дуже виріс у період з 2022 по 2023 рік. Через це виникли серйозні труднощі у польських аграріїв. Величезний імпорт українських ягід спричинив обвал польського ринку й зниження цін.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Через таку ситуацію Польща звернулася до комісара Євросоюзу з питань торгівлі – Валдіса Домбровскіса, з проханням заборонити імпорт з України. Про це повідомив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус. Він підкреслив, що потрібно провести спільний діалог з країнами, які є прифронтовими державами й в яких також виникла проблема через імпорт з України.

Читайте також: Як навчатимуться українські діти з вересня в Польщі?

Мені дуже важливо, щоб це була постійна й регулярна співпраця, – заявив міністр. – Ми маємо говорити єдиним голосом в інтересах наших фермерів і вкладатися в ту єдність. Це дасть нам сили й наш голос буде почутий.

19 липня з цього приводу в Варшаві буде організована зустріч, яку ініціює Роберт Телус. Очікується, що в ній візьмуть участь міністри сільського господарства Болгарії, Румунії, Словаччини, Угорщини та Молдавії. Також на зустріч запрошений міністр сільського господарства України.

Під час зустрічі планується обговорити всю ситуацію та пошукати варіанти вирішення цієї проблеми. Раніше з подібною пропозицією виступила також Асоціація садівників Польщі.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *