Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Коли в Польщі діятиме програма безкоштовних ліків?

0
10 місяців ago

Коли в Польщі діятиме програма безкоштовних ліків? Нещодавно стало відомо, що у Польщі розширять програму безкоштовних ліків. Відтепер на неї зможуть сподіватися діти до 18 років та пенсіонери від 65 років. Більш того, наразі вже відомо коли почне діяти програма.

Коли в Польщі діятиме програма безкоштовних ліків?

Як повідомив міністр охорони здоров’я Польщі Адам Нєдзєльський, закон, який продовжує термін дії програми безкоштовних ліків для пенсіонерів, вже на розгляді Сенату. Міністр також виражає надію, що Сенат не буде його блокувати.

Корисна інформація: Допомога Zasiłek pielęgnacyjny в Польщі

Згідно з повідомленням міністра, програма безкоштовних ліків, якими зможуть також скористатися діти до 18 років і пенсіонери від 65 років, буде готова вже в вересні цього року. Про це Адам Нєдзєльський заявив у ефірі Першого каналу Польського радіо:

Закон, який продовжує програму безкоштовних ліків для людей старше 75 років, уже в Сенаті. Розширена програма торкнеться понад 14 мільйонів осіб в Польщі, тоді як чинною програмою користується понад 3 мільйони осіб, а крім того включить більшу кількість найменувань ліків.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Варто зауважити, що українці, які перебувають у Польщі, також зможуть скористатися цією програмою. Але не всі ліки можна буде придбати безкоштовно. Завдяки програмі можна буде безкоштовно придбати ті ліки, на які є рецепт.

Читайте також: Україномовний лікар в Польщі

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *