Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Важка ситуація з житлом для українців в Ірландії

0
10 місяців ago

Важка ситуація з житлом для українців в Ірландії: рада з питань іммігрантів в Ірландії попереджає, що ситуація з житлом залишається “вкрай нестабільною”. Розповідаємо деталі в нашому матеріалі.

Виконавчий директор Ірландської ради з питань іммігрантів Брайан Кіллоран (Brian Killoran) заявив, що бездомність більше не є загрозою для шукачів міжнародного захисту, які прибувають до Ірландії. Проте криза “ні в якій мірі не закінчилася”, і ситуація залишається “надзвичайно нестабільною”.

Виступаючи в програмі “Ранкова Ірландія” на радіо RTÉ, пан Кіллоран сказав, що

криза, яка включає спалення наметів у Дубліні, підштовхнула державу до пошуку альтернативного житла для людей, які прибувають до Ірландії в пошуках захисту

 

За його словами, після того, як низка урядових відомств надала пріоритет цьому питанню, почалась справжня боротьба у пошуку місць для прохачів міжнародного захисту.

Раніше ми писали: зростання кількості біженців через війну в Україні

Наразі були надані додаткові джерела розміщення, зокрема звільнені студентські гуртожитки. Це допомогло розмістити більше українців і, своєю чергою, звільнило інші місця для розміщення шукачів притулку.

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

Однак, пан Кіллоран попередив, що більш ніж через рік після початку війни в Україні все ще існує короткострокове розв’язання питання розміщення великої кількості біженців та осіб, які шукають міжнародного захисту.

Тиждень за тижнем ухвалювалися рішення щодо контрактів і того, чи можна використовувати певні приміщення.

Відповідальний департамент заявив, що здатен реагувати на ситуацію та надавати допомогу в короткостроковій перспективі

“І коли розв’язання цього питання є короткостроковим, це матиме непередбачувані наслідки, що призведе до ускладнення ситуації”, – додав  пан Кіллоран. Своєю чергою він підкреслює важливість надання пріоритету довгостроковим рішенням.

Ірландці активно працюють, щоб заповнити прогалину в житловому питанні. Проте це також не розв’язує проблему у довгостроковій перспективі.

Корисна інформація: Безкоштовні місця для відпочинку в Ірландії

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *