Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як легко переказати гроші з Німеччини в Україну?

0
11 місяців ago

Переказ коштів з Німеччини в Україну не втратив своєї актуальності. Розглянемо варіанти міжнародних переказів та як знайти найвигідніший варіант серед багатьох пропозицій. Як скористатися SWIFT-переказом? А також зручна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які наразі знаходяться за кордоном — безплатна пересилка грошових коштів без комісій, а також отримання грошового переказу від ПриватБанк у співпраці з компанією ZEN.COM.

Як переказати гроші з німецької картки на українську картку ПриватБанку безкоштовно?

ПриватБанк продовжує надавати допомогу українцям, які перебувають за кордоном через війну та надсилають кошти своїм близьким, друзям та волонтерам в Україні.

Вже з березня по липень, клієнти банку можуть здійснювати безкоштовні перекази на власну картку з карток польських та німецьких банків через Приват24.

Як здійснити грошову операцію?

Щоб здійснити миттєвий переказ із закордонної картки на картку ПриватБанку, необхідно кілька кліків у веб-версії або мобільному додатку Приват24:

 • меню «Сервіси»,
 • «Перекази»,
 • «На картку».

При виборі картки відправника, потрібно вказати реквізити своєї закордонної картки. За дану операцію банк не стягує додаткову комісію.

Міжнародні системи переказу грошей з Німеччини в Україну

Інформацію про міжнародні системи переказу коштів, які працюють на території України та внесені до Реєстру НБУ, можна знайти на сайті НБУ. Міжнародні системи переказу коштів з Німеччини в Україну.

Швидкий сервіс грошових переказів з Німеччині до України ZEN.COM

ПриватБанк у співпраці з компанією ZEN.COM запровадили сервіс для безоплатних грошових переказів в Україну. Вже з 18 липня 2023 року можна здійснювати перекази на картки або IBAN-рахунки ПриватБанку без комісії до 18 жовтня 2023 року.

Для використання цього безкоштовного сервісу через ZEN.COM та PrivatMoney необхідно:

 • Інсталювати мобільний додаток ZEN.COM і пройти реєстрацію,
 • Визначити валюту переказу (EUR або USD),
 • Обрати тип переказу і ввести номер картки або IBAN-рахунку отримувача,
 • Переконатися, що в полі «Тип переказу» вибрано PrivatMoney, а потім підтвердити переказ.

Варто зазначити, що ZEN.COM, європейський фінансовий сервіс, став партнером системи міжнародних грошових переказів PrivatMoney у червні. Додаток ZEN.COM, який пропонує мультивалютний рахунок і віртуальну картку після швидкої реєстрації, став доступним для громадян України з липня 2023 року.

Головними перевагами міжнародного сервісу з грошових переказів варто назвати:

 • блискавична швидкість – перекази приходять миттєво до будь-якої точки світу;
 • зручний та функціональний додаток, який забезпечує просту онлайн-реєстрацію та великий опціонал;
 • обслуговування карток Mastercard, швидких міжнародних грошових переказів SEPA і SWIFT,
 • забезпечення можливості виконувати миттєві перекази за телефонним номером;
 • додаткові можливості в додатку, передусім поповнення рахунку з карток Mastercard і Visa, обмін валют;
 • можливість поповнення рахунку готівкою банківськими переказами, через сервіси Paysafecash, Apple Pay, Google Pay тощо, а також за допомогою терміналів Planet Cash.

Зробити грошовий переказ до України можна безпосередньо в мобільному додатку компанії, при цьому для українців, які перебувають за кордоном, діють особливі умови користування сервісом. Раніше ми писали, як правильно користуватися українською банківською карткою за кордоном.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Нова можливість міжнародного переказу на картку ПриватБанку — Paysera

Європейський фінансовий сервіс Paysera та український ПриватБанк стали партнерами, що істотно полегшало переказ грошових коштів з-за кордону в Україну. Разом з цією платіжною системою українці можуть отримати гроші на свою картку в ПриватБанку за лічені хвилини.

Paysera — зручна, швидка та надійна система переказу грошей. Надисилати грошові перекази можуть фізичні особи з усіх країн світу. Для цього потрібно мати картковий або поточний рахунок в Paysera. Для більш комофртного користування можна завантажити мобільний додаток Paysera та користуватися можливостями цього застосунку будь-де.

Для того, щоб відправити переказ в Україну потрібно вказати дані одержувача: IBAN картки або рахунку в Приваті. Нагадаємо, що узнати свій IBAN можна в додадку Приват24 в налаштуваннях картки. Як тільки відправник введе дані отримувача, то міжнародний платіж буде зараховано на картку ПБ автоматично.

У разі, якщо клієнт не зміг надати номер IBAN та відправник переказав отримав контрольний номер PrivatMoney, в такому разі отримувач з цим контрольним номером може забрати грошовий переказ у:

 • Приват24,
 • Банкоматі
 • Терміналі самообслуговування,
 • Відділенні банку,
 • Через підтримку онлайн-чата або телефоном 3700.

На сьогодні послугами Paysera користуються вже 74000 українців.

Відправити гроші з Німеччини в Україну через Western Union

Одна з найпопулярніших платформ для переказу коштів по всьому світу. Щоб здійснити переказ через Western Union без відкриття рахунку в закордонному банку, потрібно:

 1. Відвідати сайт Western Union та обрати країну Німеччина серед переліку країн.
 2. Зареєструватися в системі.
 3. На головній сторінці натиснути кнопку «Надіслати гроші».
 4. Серед країн-отримувачів обрати Україну та вказати суму, яку потрібно відправити.
 5. Обрати спосіб оплати комісії та як одержувач отримає гроші (готівка, на банківський рахунок або на дебетову/кредитну картку).
 6. Надіслати гроші.

Також це можна зробити через мобільний додаток Western Union для iOS або Android і надсилати кошти в Україну ще швидше.

Moneygram здійснює переказ грошей із Німеччини в Україну

Для того, щоб відправити гроші через необхідно обрати найближчий пункт сервісу на сайті MoneyGram. З собою треба мати такі документи та надати наступні дані:

 • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу.
 • Повне ім’я та прізвище одержувача, згідно його документа та країну отримання.
 • Суму і валюту переказу.
 • Якщо гроші відправляються на банківський рахунок одержувача, то потрібна назва банку одержувача та його рахунок.
 • Якщо гроші відправляються на мобільний гаманець, то потрібен номер мобільного телефону одержувача з міжнародним кодом міста.
 • При необхідності заповніть форму відправлення та передайте менеджеру разом із сумою переказу (включаючи операційні витрати).
 • Збережіть квитанцію та повідомте одержувачу 8-значний контрольний номер, щоб він міг отримати гроші. Ні в якому разі не повідомляйте контрольний номер третім особам. Гроші, відправлені на банківський рахунок або мобільний гаманець, будуть автоматично зараховані на рахунок одержувача.

Сервіс RIA так само здійснює перекази грошей з Німеччини в Україну

Для здійснення переказу через RIA необхідно:

 1. Зазирнути в найближче відділення RIA або здійснити переказ через мобільний додаток RIA або веб-сайт www.riamoneytransfer.com.
 2. Надати менеджеру свої особисті дані (прізвище, ім’я, адресу, телефон), дані отримувача (прізвище, ім’я, країну отримання переказу) та розмір суми переказу.
 3. Пред’явити свій паспорт.
 4. Оплатити вартість переказу.
 5. Повідомити отримувачу контрольний номер переказу.

Отримати переказ в Україні можна у відділенні Нової Пошти, де надаються фінансові послуги ТОВ «НоваПей». Для цього необхідно повідомити працівнику контрольний номер переказу та пред’явити документи, що підтверджують особу.

Онлайн-сервіси для переводу грошей з Німеччини в Україну

Найсучасніший і зручний спосіб, як перевести гроші з Німеччини в Україну. Плюсів багато: оперативність, можливість переказувати гроші в будь-який час на карту або для отримання в касі банку, мінімум документів як з боку відправника, так і з боку одержувача, мінімальна комісія за переказ. Мінуси практично відсутні, важливо вибрати безпечний онлайн сервіс.

Perekaz24

Переказ грошей з Німеччини в Україну стає простішим з Perekaz24 – можливість переказати як готівку (в USD або EUR), які можна отримати в будь-якому з 3500 відділень банків, так і гривні (UAH) на карту Mastercard або Visa, будучи клієнтом будь-якого українського банку.

Як тільки відправник завершив операцію в своєму особистому кабінеті, одержувачу відразу прийде повідомлення про зарахування грошового переказу. Це не обов’язково має бути робочий час.

Перший переказ – безкоштовний; за другий і наступні перекази стягується мінімальна комісія, яка складає 1,5% від суми, але не менше 0,49 EUR.

Сервіс TransferGo

Сервіс TransferGo дозволяє відправляти грошові перекази з Німеччини в Україну. Щоб відправити гроші не потрібно кудись ходити. Все доступно в онлайні.

Необхідно пройти реєстрацію на сайті сервісу та заповнити форму відправки, вказавши банківські реквізити отримувача.

Компанія пропонує три варіанти платежів з невеликими фіксованими комісіями.

 • Терміновий переказ, який буде доставлений протягом 30 хвилин, буде коштувати 2.99 євро.
 • Перекази, які будуть доставлені до 21:00 години сьогоднішнього дня, обійдуться в 1,99 євро.
 • Найдовший переказ — на завтра коштує 0,99 євро.

У сервісу є також мобільний додаток, через який зручно відправляти гроші, де б ви не були.

IPay

Всеукраїнський сервіс iPay зараз є одним з найкращих партнерів MasterCard серед провайдерів в Україні, запропонувавши своїм клієнтам також зручні перекази з Європи в Україну.
Головна умова для відправки грошей через iPay – наявність у відправника і одержувача банківської карти MasterCard. Здійснити переказ можна на будь-яку картку українського банку, а на зарахування коштів потрібно всього кілька хвилин.

Для того, щоб обрати найкращий варіант переказу грошей, можна скористатися сервісом Fronto. На цій платформі є порівняльні дані по всім трансферним додаткам, комісії та строки переводу.

Міжнародна система переказу грошей SWIFT

Сьогодні практично всі банки підключені до глобальної міжбанківської системи передачі інформації та проведення платежів SWIFT. Переказ грошей за даною системою можна назвати класичним способом міжнародної пересилки грошей.

В першу чергу у відправника та одержувача повинні бути відкриті банківські рахунки у валюті переказу. Крім цього, потрібно буде вказати повні реквізити банків, включаючи спеціальний SWIFT-код. У разі відправки великої суми, в банку також можуть запросити підтвердження легального походження грошей. Строк переказу складає 3-5 робочих днів. Гроші будуть зараховані на рахунок одержувача, звідки їх можна зняти на касі або у банкоматі, якщо до рахунку прив’язана картка.

Для надсилання грошей за допомогою SWIFT-переказу потрібно звернутися до відділення свого банку в Німеччині та надати наступну інформацію працівнику банку:

 • найменування банку отримувача;
 • SWIFT-код банку отримувача;
 • номер рахунку отримувача (або міжнародний номер рахунку — IBAN);
 • найменування та адресу отримувача (для фізичної особи — прізвище, ім’я);
 • призначення платежу;
 • за необхідності банк може запитати реквізити банку-кореспондента.

Після внесення коштів, які будуть відправлені в Україну, потрібно зачекати на здійснення переказу.

Якщо у вас є картка українського банку, то можна зробити переказ через SWIFT онлайн. Для цього потрібно:

 • відкрити мобільний додаток вашого банку та знайти опцію переказу SWIFT;
 • вказати країну отримувача;
 • валюту та суму переказу.

Після заповнення всіх необхідних полів та слідування підказкам на екрані, підтвердити платіж та надіслати кошти. Переказ буде здійснено на картку отримувача протягом трьох днів.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *