Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чи можливе відновлення авіаперельотів в Україні?

0
11 місяців ago

Чи можливе відновлення авіаперельотів в Україні? Нещодавно керівництво компанії Ryanair відвідало Україну. В рамках візиту обговорювалися питання щодо поновлення авіаперельотів в Україні. Однак, наразі відомо, що це можна статися вже наприкінці цього року.

Чи можливе відновлення авіаперельотів в Україні? У якому випадку відновляться авіаперельоти в Україні в 2023 році?

Не дивлячись на те, що російська агресія в Україні триває, Ryanair розглядає можливість поновлення авіаперельотів в Україні. Про це заявив Майкл О’Лірі в інтерв’ю з Інтерфакс.

За повідомленнями О’Лірі, наразі існують два варіанти поновлення польотів:

  1. Відновлення авіаперевезень упродовж 8 тижнів після завершення війни.
  2. Запустити невелику кількість рейсів вже наприкінці цього року.

Якщо будуть розглядати варіант з поновленням авіасполучення вже цього року, планується, що запустять невелику кількість рейсів до Києва та Львова. На думку Майкла О’Лірі, це цілком можливо. Він навів приклад з Ізраїлем:

Подивіться, що робить ізраїльська влада. Ми працюємо в Ізраїлі та за його межами. Летимо в аеропорт Тель-Авів. Час від часу із Західного берега лунають ракети, а ХАМАС запускає ракети. Отже, все можливо. Але потрібно переконати європейські органи безпеки, що виконання польотів буде безпечним. Літаки сідають щодня в Тель-Авіві, який знаходиться всього в 10 хвилинах їзди від Західного берега, звідки запускають ракети. Було визначено, що літати безпечно і місцева влада може захистити літак. Тому я не бачу причин, чому ми не можемо повернути рейси в Україну.

О’Лірі зазначив, що життя триває. Зокрема, ходять потяги й курсують автобуси. Тож цілком можливо поновити й авіаперельоті. Втім, Україна має довести, що це безпечно. Оскільки не можна повторити трагедії, яка сталася з малайзійським літаком у 2014 році.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *