Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Ірландія виділить Україні допомогу в 5 мільйонів євро

0
10 місяців ago

Ірландія виділить Україні гуманітарну допомогу в розмірі 5 мільйонів євро. Прем’єр-міністр острова оголосив про виділення Україні допомоги в розмірі 5 мільйонів євро. 2 мільйони євро буде виділено Гуманітарному фонду ООН, а 3 мільйони євро буде витрачено в Україні Червоним Хрестом. Додаткове фінансування допоможе в ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та атаки на Каховську дамбу. Розповідаємо деталі в нашому матеріалі

 

19 липня Лео Варадкар зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським у Києві, запевнив у солідарності Ірландії із народом України та пообіцяв й далі допомагати Україні практично та політично.

Він відвідав міста і села навколо Києва, на власні очі побачив руйнування, завдані російськими військами, та почув історії українців, які вже понад 500 днів потерпають від російських атак.

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

Перебуваючи в Києві, він відвідав Театр Лесі Українки та зустрівся з акторами постановки відомого ірландського драматурга Брайана Фріла “Переклади”. Нещодавно п’єсу у виконанні українців можна було побачити в Abbey Theatre в Дубліні. Глава уряду Ірландії також зустрівся з ірландцями, які живуть і мають бізнес в Україні.

Перебуваючи у столиці України він сказав:

“Сьогодні вранці я зіткнувся віч-на-віч із тим жахом, який російські війська вчинили над народом України. Я дав обіцянку президенту Зеленському та народу України, що ми продовжимо пропонувати нашу практичну, а також політичну підтримку. Ми виділяємо ще 5 млн євро у вигляді гуманітарної допомоги Україні: 3 млн євро спрямує в Україну Червоний Хрест на свою життєво важливу роботу і 2 млн євро у фонд ООН.

“Я тут, щоб висловити солідарність Ірландії з урядом і народом України, які переживають понад 500 днів російських атак”

Прихильність Ірландії Україні означає, що ми будемо підтримувати їх на шляху до членства в ЄС. Ми працюватимемо з міжнародними партнерами, щоб забезпечити притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за цей злочин агресії. Ми працюватимемо з Україною, щоб відновити необхідну цивільну інфраструктуру для задоволення їхніх потреб сьогодні та в майбутньому, коли вони переважатимуть”.

Раніше ми також писали: Ірландцям настав час відмовитися від нейтралітету

“Я зустрічаюся з президентом Зеленським лише через день після саміту Європейського Союзу та Співтовариства держав Латинської Америки та Карибського басейну – ЄС-СЕЛАК, на якому було висловлено тверду підтримку незалежності, демократії та територіальної цілісності України. Це 21 століття, національні кордони не можуть бути змінені за допомогою насильства, і демократично обрані уряди не повинні бути повалені іноземним вторгненням. Ми повинні провести тут межу на піску і стояти з Україною стільки, скільки буде потрібно”.

Вам також буде цікаво: Все про податок Income Emergency Tax в Ірландії

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *