Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Що таке Super Holiday Pass в Німеччині?

0
10 місяців ago

Для батьків, які проживають в Німеччині, а саме в Берліні, діє унікальна пропозиція – придбати дитині квиток Super Holiday Pass та не перейматися за те, щоб дозвілля було цікавим. Цей квиток є своєрідною перепусткою у різні зони водних розваг для дітей та молоді. Він дозволяє відпочивати безкоштовно або за знижкою в басейнах Берліна протягом 100 днів канікул, а також мати допуск до цікавих розіграшів. 

Що являє собою перепустка Super Holiday Pass?

Super Holiday Pass – це спеціальний квиток у вигляді кишенькової книжечки, яка має чимало цікавих пропозицій. Цей квиток складається з трьох частин:

  • купони (ваучери);
  • купальна карта;
  • цікаві події й розіграші.

Ваучери зі знижками дозволяють побувати в різних місцях розваг та відпочинку за привабливою ціною або й взагалі – безкоштовно. Зокрема протягом всіх шкільних канікул молодь може відвідати зоопарк, музеї, театри та кінотеатри, парки, академію Flying Steps, спортивні заходи, а також покататися на ковзанах і навіть відправитися в одноденну подорож.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Купальна карта дозволяє безкоштовно або зі знижкою відпочивати у басейнах Berliner Bäderbetriebe під час всіх місцевих святкувань. Їхній перелік та години відвідування є в самій картці. Також там є купони для входу в приватні закриті басейни для озера для купання. Вони містять знижку на відвідування або ваучер на їжу.

Розіграші та цікаві події з Super Holiday Pass

Остання частина книжки – лотереї та розіграші, які представляють собою ексклюзивні безкоштовні заходи. Для того, щоб брати участь, потрібно зареєструватися за 2-3 тижні на лотерейному порталі. Там міститься інформація про різні заходи, зокрема поїздка на ферму, поетичні концерти, одноденні поїздки до парку Ганза, відвідування театру, екскурсії та майстер-класи, а також безкоштовні квитки на спортивні заходи тощо.

Хто може скористатися перепусткою?

Квиток доступний для дітей та молоді Берліна до 18 років включно. Він діє протягом 100 днів канікул до кінця Великодніх свят у 2024 році. Придбати його можуть не лише батьки, але й школа за спеціальною програмою освіти та участі (BuT). Про право на освітній пакет можна запитати в класного керівника та подати заявку на отримання безкоштовного квитка.

Абонемент Super Holiday Pass розрахований на 2 основні групи: діти шкільного віку до 11 років та підлітки до 18 років включно. Для того, щоб побачити всі актуальні пропозиції та відмінності для вікових груп, достатньо перевернути квиток. З різних боків – різні події та знижки відповідно.

Деякі варіанти дозвілля можуть мати вікові обмеження, наприклад, бути доступними для дітей та підлітків до 14 років. Існують окремі заходи потребують супроводу дорослого, який оплачує повну вартість квитка.

Привабливі знижки або безкоштовний вхід

Один раз діти можуть безкоштовно відвідати зоопарк, музей природної історії, Сади світу, сад Брітцер, а також великий місячний фестиваль дитячого кінотеатру.

Окрім цього, в перепустці Super Holiday Pass є 230 додаткових купонів. Вони дозволяють отримати знижку в цікавих культурних місцях або скористатися додатковими послугами територій розваг та зекономити. Це можуть бути спеціальна екскурсія, прогулянка на човні, майстер-клас, ігри та квести, а також різноманітні спортивні заходи.

Цікаві розіграші та конкурси в межах Super Holiday Pass

За період літніх канікул серед учасників програми Super Holiday Pass розграють 170 екскурсій, майстер-класів, ваучерів та безкоштовних перепусток у цікаві культурні місця.

Деякі призи розіграшів лишаються загадкою, а деякі вже відомі: діти можуть виграти поїздку на ферму, долучитися до майстер-класів з виживання в лісі, відправитися на екскурсію стежками до верхівках дерев, пройти курс жестової мови. Загалом є велика кількість творчих курсів на різних смак, розігрується багато туристичних путівників, а також квитків до кінотеатрів. Розіграші будуть відбуватися протягом свят до наступного року.

Скільки коштує перепустка Super Holiday Pass та де її придбати?

Перепустка Super Holiday Pass доступна з 26 червня за 9 євро в усіх магазинах REWE, у відділах реєстрації громадян, сімейному центрі FEZ Berlin або ж в офісі JugendKulturService на Obentrautstraße, 55. Також можна придбати квитки онлайн в магазині JKS.

Квиток не підлягає передачі чи поверненню. Навіть у разі втрати кошти не відшкодовують.

Читайте також: Популярні замінники українських ліків в Німеччині

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *