Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Спецрезерв квитків на укрзалізницю для військових

0
10 місяців ago

Укрзалізниця підтримує захисників України. У компанії нагадали, що військовослужбовці можуть скористатися спеціальним резервом квитків. Це бронь, яку розподіляють військові комендатури.

Як військові можуть скористатися спеціальним резервом квитків

Спеціальний резерв квитків призначений для того, щоб військові, які їдуть у відрядження або відпустку, могли якнайшвидше дістатися до потрібного пункту призначення. Але спеціальна бронь припиняє діяти за 6 годин до відправлення поїзду, тому потрібно заздалегідь подбати про те, щоб встигнути отримати талон і придбати квиток. Для того, щоб отримати квиток, потрібно діяти за таким алгоритмом:

  1. Звернутись до чергового вокзалу, який і спрямує військовослужбовця до військової комендатури.
  2. У військовій комендатурі пред’явити воєнний квиток і документ, що підтверджує необхідність здійснити поїздку саме в цей день.
  3. Отримати спеціальний талон на придбання квитка.
  4. Пред’явити цей талон у спеціалізованій касі для військовослужбовців, або, якщо така відсутня, у будь-якій іншій.

Як повідомляє Укрзалізниця, якщо у військового будуть будь-які питання, він може зателефонувати на спеціальну гарячу лінію. Вона доступна за номером 0 800 503 222. Під час дзвінку можна отримати консультацію з приводу рейсів, пересадок, наявності військових комендатур на вокзалі тощо. У разі, якщо виявиться, що усі броні розібрано, Укрзалізниця буде шукати можливості перевезення військовослужбовців у індивідуальному порядку.

Якщо на вокзалі відсутня військова комендатура, то все одно буде можливість скористатися бронюванням квитків. Для цього потрібно пред’явити ВПД (військовий проїзний документ) у будь-якій касі вокзалу. Цей документ також дає право на безкоштовну поїздку.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *