Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Який бізнес відкрити українцям в Ірландії?

0
10 місяців ago

ТОП 15 бізнес-можливостей для українських підприємців в Ірландії з посиланнями на ресурси. Деталі в нашому матеріалі.

 

Топ 15 цікавих бізнес-можливостей для українських підприємців в Ірландії з посиланнями на вебсайти для пошуку додаткової інформації про кожен бізнес та можливості розвитку у даних сферах:

1. Харчова промисловість та виробництво напоїв.

Харчова промисловість та виробництво напоїв є основним внеском в економіку Ірландії, і для українських підприємців є можливості розпочати бізнес у цій галузі. Додаткову інформацію можна знайти на вебсайтах: Bord Bia www.bordbia.ie та Food Industry Ireland www.foodindustryireland.com

2. Послуги письмового та усного перекладу.

Оскільки українське населення в Ірландії зростає, існує потреба в якісних послугах письмового та усного перекладу. Такі вебсайти, як www.translation.ie та www.language.ie, надають більше інформації про ці послуги.

3. Кейтеринг.

Харчова промисловість завжди користується попитом, і українська кухня може стати унікальним доповненням до ірландського ринку. Такі вебсайти, як www.foodireland.ie та www.irishcatering.com, надають більше інформації про галузь громадського харчування в Ірландії.

4. Туризм.

Ірландія є популярним напрямком для туристів, і українські підприємці могли б скористатися цією галуззю, запропонувавши відвідувачам унікальні подорожі. Такі вебсайти, як www.discoverireland.ie та www.tourismireland.com, надають більше інформації про ірландську індустрію туризму.

5. ІТ-консалтинг і розробка програмного забезпечення.

Оскільки Ірландія є центром технологій та інновацій, існує високий попит на ІТ-послуги. Такі вебсайти, як www.indeed.ie та www.irishjobs.ie, можуть надати більше інформації про можливості роботи в індустрії технологій.

6. Сільське господарство.

Ірландія відома своєю родючою землею та сільськогосподарською промисловістю. Підприємці можуть досліджувати можливості в таких сферах, як органічне землеробство, вирощування сільськогосподарських культур і тваринництво. Вебсайт www.agriculture.gov.ie містить більше інформації про дану галузь в Ірландії.

7. Гостинність та готельно-ресторанний бізнес.

З мільйонами відвідувачів щороку індустрія гостинності та туризму в Ірландії процвітає. Українські підприємці можуть досліджувати можливості в таких сферах, як готелі, ресторани, туристичні компанії тощо. Такі вебсайти, як www.failteireland.ie та www.hospitalityireland.com, можуть надати більше інформації про туризм та готельно-ресторанного бізнесу в Ірландії.

8. Імпорт/Експорт.

Оскільки Ірландія є центром міжнародної торгівлі, українські підприємці могли б скористатися цим, імпортуючи чи експортуючи товари між двома країнами. Такі вебсайти, як www.exportireland.com і www.importexportstatistics.com, можуть надати більше інформації.

Читайте також: Ірландія виділить Україні допомогу в 5 мільйонів євро

9. Здоров’я та краса.

Ірландія має зростаючий ринок послуг у сфері охорони здоров’я та краси, таких як тренажерні зали, персональні тренінги та інструктажі з питань харчування. Підприємці також можуть досліджувати можливості в таких сферах, як природні та цілісні практики здоров’я. Такі вебсайти, як www.irelandhealthandwellness.com і www.irelandactive.ie, можуть розкрити більше деталей про дану сферу бізнесу.

10. Відновлювана енергетика.

Маючи на меті стати вуглецево-нейтральною до 2050 року, Ірландія має зростаючий ринок послуг відновлюваної енергії. Підприємці можуть досліджувати можливості в таких сферах, як сонячна енергія, енергія вітру та консультування з енергоефективності. Такі вебсайти, як www.seai.ie та www.renewableenergymagazine.com, можуть розкрити більше фактів про зростання даних галузей в Ірландії.

11. Нерухомість.

Ринок нерухомості Ірландії стабільно зростає в останні роки, відкриваючи можливості як для житлової, так і для комерційної нерухомості. Українські підприємці можуть досліджувати можливості в таких сферах, як управління майном, розвиток та інвестиції. Такі вебсайти, як www.daft.ie та www.myhome.ie, відкриють більше про ринок нерухомості в Ірландії.

12. Мода та дизайн.

Ірландія є домом для жвавої спільноти моди та дизайну, яка має можливості для підприємців у таких сферах, як одяг, ювелірні вироби та дизайн інтер’єру. Для того, щоб дізнатись більше переходьте на такі вебсайти, як www.fashion.ie та www.irishdesignshop.com.

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

13. Фінансові послуги.

З сильною та стабільною економікою Ірландія є центром фінансових послуг, таких як банківська справа, страхування та управління інвестиціями. Підприємці можуть досліджувати можливості в таких сферах, як фінансові технології, бухгалтерський облік і фінансовий консалтинг. Такі вебсайти, як www.centralbank.ie та www.financeireland.ie, можуть розкрити більше інформації про дані галузі.

14. Освіта та професійна підготовка.

Ірландія має висококваліфіковану робочу силу з можливостями для підприємців у таких сферах, як мовні школи, професійне навчання та коучинг, щодо кар’єри. Такі вебсайти, як www.qualifax.ie та www.ucas.com, можуть надати більше інформації про галузь освіти в Ірландії.

15. Електронна комерція та цифровий маркетинг.

Оскільки все більше споживачів звертаються до онлайн-покупок, для підприємців відкриваються широкі можливості в електронній комерції та цифровому маркетингу. Українські підприємці можуть досліджувати можливості в таких сферах, як роздрібна торгівля онлайн, маркетинг у соціальних мережах та пошукова оптимізація. Такі вебсайти, як www.ecommerceireland.org і www.digitalmarketinginstitute.com, можуть надати більше інформації про дані напрями.

Це лише кілька прикладів потенційних бізнес-можливостей для українських підприємців в Ірландії. Конкретні бізнес-можливості можуть залежати від індивідуальних інтересів, досвіду та вимог ірландського ринку. Для підприємців важливо ретельно досліджувати кожну бізнес-можливість і ринок, перш ніж починати підприємство. Вебсайти вище можуть стати відправною точкою для пошуку додаткової інформації та потенційних партнерів в Ірландії.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *