Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

З 1 серпня вступають нові правила мобілізації

0
7 місяців ago

З 1 серпня вступають нові правила мобілізації: Україна починає видавати нові повістки. Про це повідомила Марія Левко, голова прес-служби Львівського обласного територіального центру комплектування і соціальної підтримки.

Як будуть мобілізувати з 1 серпня

На сьогоднішній день в Україні існує 4 види повісток. Однак в умовах воєнного стану обов’язкового призову на строкову службу не проводять. Тож розраховувати на таку повістку не варто. Відповідно до законодавства України, на сьогоднішній день діють 3 види повісток:

 1. Повістки для уточнення даних. Вони видаються для уточнення і оновлення інформації про сімейний стан, стан здоров’я призовників, місце роботи та інші деталі.
 2. Повістка на проходження військово-медичної комісії. Цей вид повістки зобов’язує призовника пройти медичний огляд.
 3. Мобілізаційний наказ. Ця повістка вручається призовнику після проходження медкомісії, якщо його визнали здатним до проходження військової служби.

Всі перелічені види повісток залишаться дійсними й після 1 серпня. Втім, від цього дня військовослужбовці строкової служби за бажанням можуть бути переведені в категорію мобілізованих.

Основне право вручання повісток в Україні мають уповноважені представники Територіального центру комплектування (ТЦК). Також це право належить виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, а також керівникам (головам) державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Проте, усі вони можуть вручати повістки лише у випадку, якщо отримали відповідне розпорядження від ТЦК.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

 

Читайте також: Спецрезерв квитків на укрзалізницю для військових

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Members
 • Активність
 • New
 • Online
 • Групи
 • Активність
 • Найновіші