Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Скільки платять українцям у Німеччині 2024?

0
2 місяці ago
Скільки платять українцям у Німеччині 2024Скільки платять українцям у Німеччині 2024

Скільки платять у Німеччині

біженцям з України 2024?

Надзвичайно актуальним питанням для громадян України, які потрапили до Німеччини є — скільки платять українцям у Німеччині 2024?

Ця тема є №1 тому, що наші земляки дійсно мають орієнтуватись у розмірах соціальніх виплат, перш ніж планувати переїзд до цієї європейської країни.

Скільки платять українцям у Німеччині 2024
Скільки платять українцям у Німеччині 2024

Кількість біженців з України постійно росте, тому уряд Німеччини робить все можливе для соціальної адаптації та фінансово-матеріальної підтримки українських громадян. Як стало відомо з попередньої інформацїї Українці в Німеччині ми вже знаємо, що в цій економічно просунутій країні ЄС на даний момент часу перебуває понад 1 270 150 біженців з України.

Одже скільки платять українцям у Німеччині 2024?

Німецький прем’єр Олаф Шольц озвучив у своєму інтервью такі дані: у бюджеті на 2024 рік уряд виділив понад 6 мільярдів євро для забезпечення українських працездатних біженців. В свою чергу Володимир Зеленський, Президент України, висловив думку про поповнення українського бюджету цими коштами .

Яка допомога для українських біженців передбачена у Німеччині у 2024 році?

Грошова допомога, яку цьогоріч надає ФРН цікавить все більше українців. В першу чергу варто зазначити, що виплати для працездатних біженців в Німеччині проводяться тільки через центри зайнятості, які забезпечуються фінансовою підтримкою уряду та федерального міністерства фінансів Німеччини.

У поточному 2024 році всі працездатні біженці, які зареєстровані у центрах зайнятості, мають змогу отримувати щомісячні соціальні виплати у розмірі 563 євро. Це є досить суттєвою допомогою для громадян України, які були вимушені переїхати до Західної Європи внаслідок війни.

По аналітичній та статистичній інформацїї у Німеччині сьогодні проживає більш ніж 1,2 мільйона українських біженців. З них близько 700 тисяч мають реєстрацію в центрах зайнятості. Інші біженці – це діти та пенсіионери, які  отримують соціальні виплати з інших установ.

Виплати на житло та медична підтримка

Біля 80% українських переселенців у Німеччині мешкають у житлі, яке частково оплачує держава. Витратна частка на оренду житла складає 750-850 євро щомісяця на людину. Важливими факторами, які додають переваг українським біженцям у Німеччині також є медичне страхування, мовні та інтеграційні курси, підтримка пенсіонерів та дітей.

 

По матеріалам: visitukraine.today

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *