Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина змінить правила працевлаштування

0
2 місяці ago
Німеччина змінить правила працевлаштування біженцівНімеччина змінить правила працевлаштування біженців

Найближчим часом Німеччина змінить правила працевлаштування біженців

Асоціація міст Німеччини
Асоціація міст Німеччини

Якщо дійсно Німеччина змінить правила працевлаштування біженців у швидкому форматі – українцям, це піде тільки на користь. Асоціація німецьких муніципалітетів та міст робить успішні кроки задля інтеграції українських біженців. Йдеться в першу чергу щодо можливісті розпочати влаштування на роботу без попереднього проходження інтеграційних курсів та курсів з вивчення німецької мови.

Таку інформацію повідомляє німецьке інтернет-видавництво tagesschau.

 

Директор асоціації Андре Бергеггер підкреслив важливий момент з приводу інтеграційних процесів на німецькому ринку праці. По його словам, використання потенціалу ринку праці не є ефективним. Для покращення ситуації, уряд разом з іншими державними структурами має включити дійсно інтеграційний турбо-режим в Німеччині. Крім того, Андре Бергеггер повідомив, що німці дуже негнучкі та бюрократичні у сфері інтеграцій на ринку праці.

Німеччина змінить правила працевлаштування біженців для пришвидшення інтеграційного процесу

Керівник асоціації міст Німеччини висловив думку щодо вивчення мови, інтеграції та початком роботи. Всі ці речі мають відбуватись одночасно, паралельно, акцентував увагу Бергеггер.

По інформації німецького представника асоціації, кількість біженців з України буде тільки збільшуватись. Ті ж українці, які вже адаптуються та інтегруються в німецьке суспільство, наврядчи у близькій перспективі повернуться на батьківщину. Бергеггер додав, що Німеччина має створити стійкі інтеграційні структури для біженців з України.

 

Рекомендуєм корисну статтю: Чи можна отримувати німецькі виплати в Україні?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *