Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Польщі відбуваються протести фермерів

2
2 місяці ago
Протест фермерів у Варшаві

Протягом місяця у Польщі відбуваються протести фермерів. Згідно з картою вони заблокували важливі транспортні розв’язки, кільцеві дороги у містах, а також перекрили під’їздні дороги.

Метою цих протестів є:

У Польщі відбуваються протести фермерів
Протест фермерів у Варшаві
  1. заборона імпорту української агропродукції. Оскільки за останні роки збільшилася вартість ім
  2. порту українського зерна до Польщі більше, ніж на 30%, то аграрії бояться, що їх витіснять і відпаде необхідність вирощувати власне польське зерно. Це, звісно, негативно впливає як на сільське господарство всередині країни, так і на особисті прибутки фермерів;
  3. відмова Польщі від європейського зеленого курсу.  «Зелений порядок» в сільському господарстві передбачає збереження екологічності продукції та обмеження використання засобів захисту рослин та добрив. Це може негативно вплинути на вирощування зернових культур та цукрових буряків і ,таким чином, поставити під загрозу цілу галузь.

Про імпорт та експорт Польщі та україни можна прочитати тут  https://uineu.org/2024/04/02/torgivlya-mizh-p…yu-shho-zminylos/

У містах утворюються затори, навіть громадський транспорт не може нормально пересуватись. У Зокрема, у Кракові заблокована Могильська розв’язка, а у у Підляському воєводстві заблоковано швидкісну трасу S8, національну дорогу 19 та об’їзну дорогу Августова. На виїзді з Любліну тракторами перекрили Абрамовіцьку вулицю. У Гнезно фермери протестують на європейській розв’язці. Через ці мітинги рух дуже повільний, скрізь натовп, дороги фактично перекриті.

У Польщі відбуваються протести фермерів ще з 9 лютого. За цей час зафіксовано 5 випадків висипання українського зерна з вантажівок і з вантажних вагонів.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *