Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як виїхати в Німеччину 2024

0
2 місяці ago
Як українцям виїхати в Німеччину 2024Як українцям виїхати в Німеччину 2024

Як виїхати в Німеччину 2024

Наші співгромадяни, які вирішили переїхати до Німеччини часто-густо задають питання на кшталт — як виїхати в Німеччину 2024 ? Чи потрібна віза українцям для в’їзду в Німеччину у 2024 році? Взагалі які є легальні, перевірені способи мігрувати в Західну Європу. В першу чергу відзначим, що українці можуть вʼїжджати на територію Німеччини як туристи, без віз, за допомогою біометричного закордонного паспорту.

Чи потрібна віза українцям для в’їзду в Німеччину
Як виїхати в Німеччину 2024

Підходить будь-який український документ, що посвідчує особу, та надає право отримати статус біженця, якщо мігрант направляється з України по землі (наземним транспортом). Звичайно німецькі прикордонники можуть запитати біометрику (закордонний паспорт). Така ситуація може виникнути, якщо українці заїжджають у Німеччину не з боку України, а наприклад прямим рейсом з США, Туреччини, Ізраїлю.

Які документи потрібно мати українцям для в’їзду у Німеччину у квітні 2024?

  • Закордонний біометричний паспорт (який дійсний більше 180 днів із дати в’їзду)
  • Медична страховка – є обов’язкова для всіх українців, у тому числі туристів, які дістаються Німеччини не з боку України.

Для того, щоб порахувати дні за безвізом (90 днів у півріччі), рекомендуєм використовувати спеціальний калькулятор на сайті Євросоюзу.

Взагалі для отримання захисту від війни в Німеччині буде достатньо мати при собі внутрішній документ, наприклад автомобільні права. Але маючи великий досвід, можна констатувати, шо більшість українців все ж таки повертаються на батьківщину, щоб отримати біометричний паспорт.  Тому звичайно найкращий варіант для безпроблемних поїздок Європою – це  отримати біометричний закордонний паспорт в Україні.

Чи потрібна медична страховка для в’їзду в Німеччину?

Насправді страховку у біженців не вимагають на кордоні, але краще її зробити на перші 90 днів. Якщо мета поїздки туризм, то страховка потрібна в любому випадку, незалежно від того, звідки дістаєтесь до Німеччини.

Страховка для біженців обовязкова?

Як виїхати в Німеччину 2024 і чи потрібна все ж таки медична страховка? Так, на перші 30 днів обов’язково потрібна. Справа у тому, що медицина в Німеччині, та і багатьох західноєвропейських країн не така, до якої звикли українці. Тому вигідніше заплатити 500 гривень за медичну страховку і бути впевненим, що лікарську допомогу при необхідності вам буде надано.

Вам також буде цікаво узнати: Скільки платять українцям у Німеччині 2024?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *