Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Berliner Zeitung відповіла на критику посла України

0
2 місяці ago
Berliner Zeitung відповіла на критику посла УкраїниBerliner Zeitung відповіла на критику посла України

Berliner Zeitung відповіла на критику посла України

Олексій Макеєв звинуватив газету Berliner Zeitung у спотворенні фактів і правди стосовно подій війни на Україні. Він гостро критикував декількох її співробітників за їхній минулий досвід роботи в російських державних ЗМІ. В свою чергу  Berliner Zeitung відповіла на критику посла України по актуальному питанню.

Berliner Zeitung відповіла на критику посла України
Berliner Zeitung відповіла на критику посла України

У відповідь на різку критику з боку посла України в Німеччині Олексія Макеєва через спосіб освітлення подій під час війни Росії проти України, редакція Berliner Zeitung заявила про необхідність поваги до свободи слова в європейській демократії. “Ми вважаємо атаки на наших журналістів і авторів абсолютно необґрунтованими, це спроба обмежити свободу преси”, – підкреслили в редакції. Вони зауважили, що до публікації посту в соцмережі X 2 квітня український дипломат ні разу не звертався до газети з скаргами.

Раніше у той же день Макеєв висловився в соцмережі X, називаючи Berliner Zeitung “Berliner Volksrepublik Zeitung” і звинувативши її в систематичному спотворенні реальності і правди про російську агресивну війну проти України. Він поставив питання, чи є Berliner Zeitung новим “Радіо Москва”. Також він гостро скритикував видання за те, що воно надало роботу колишнім співробітникам російських державних ЗМІ. На його думку, важко їх назвати журналістами, зважаючи на їхній попередній досвід.

“Моя рекомендація стосовно Berliner Volkrepublik Zeitung – просто не читати і не давати інтерв’ю”, – додав Макеєв.

У відповідь видання заявило, що категорично проти будь-яких особистих нападів на їхніх журналістів і авторів з боку українського посла.

Щодо самої Berliner Zeitung, з 2019 року вона належить подружжю підприємців Хольгеру і Зільке Фрідріх. У 2023 році Хольгер Фрідріх підписав “Маніфест за мир”, з яким виступили політики Лівої партії та борець за права жінок. Ця петиція висловила протест проти поставок зброї в Україну і закликала до дипломатичного врегулювання конфлікту. Проте вона була скритикована в німецьких ЗМІ за пренебреження інтересами українців.

К 3 квітня 2024 року альтернативна петиція, ініційована 24 лютого 2023 року керівниками молодіжних організацій Вільної демократичної партії та Християнсько-Демократичного союзу Франціскою Брандман та Йоханнесом Вінкелем, із закликом продовжити допомогу Україні, включаючи поставки зброї, зібрала понад 166 500 підписів.

По інформації dw.com

 

Читайте відповідь на актуальне питання: Чи позбавлять виплат чоловіків в Німеччині?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *