Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чи позбавлять виплат чоловіків в Німеччині?

0
2 місяці ago
Чи позбавлять виплат чоловіків в НімеччиніЧи позбавлять виплат чоловіків в Німеччині

Українців турбує питання — чи позбавлять виплат чоловіків в Німеччині?

Чи справді є така ситуація, що відомо, і чи позбавлять виплат українських чоловіків в Німеччині? Від українських можновладців та безпосередньо українського Президента Володимира Зеленського були озвучені заяви щодо повернення чоловіків призовного віку з Німеччини, та інших європейських країн. Крім того, у Німеччині почали обговорювати тему позбавлення  виплат українським чоловікам-біженцям.

У німецькому Бундестазі думки розділилися, але більшість депутатів виступає продовжити соціальні виплати чоловікам біженцям з України.

Чи позбавлять виплат чоловіків в Німеччині
Чи позбавлять виплат чоловіків в Німеччині

Так, ця тема реально почала мусуватися у владних коридорах Берліна. В німецькому Бундестазі почали лунати заклики щодо позбавлення грошових виплат українським чоловікам, які наразі знаходяться в країні у статусі біженців.

Про це повідомляє Berliner Zeitung.

З подібною ініціативою виступив депутат Флоріан Хан, який працює в німецькому парламенті та представляє опозиційну партію Християнський демократичний союз.

Статистичні дані показують, що станом на січень місяць 2004 року у Німеччині зафіксовано перебування 209 842 чоловіків призовного віку з України. Саме таку цифру підтверджує Міністерство внутрішніх справ ФРН. Зі слів Флоріана Хана, виплати біженцям-українцям від німецького уряду, є додатковим стимулюючим фактором уникнути виконання обов’язку із захисту України від російського вторгнення.

Німецький парламентар підкреслив, що войовничість українців то є добре, але це з одного боку. Друга сторона медалі – це внутрішньонімецькі фактори, які опосередковано шкодять волі до захисту.

Позиція Хана була підтримана далеко не всіма депутатами Бундестагу. Більша частина депутатів виступає проти позбавлення грошової допомоги чоловіків призовного віку з України.

Наприклад Александер Мюллер, депутат Бундестагу від Вільної демократичної партії,  відзначив, що всі біженці проживаючі в Німеччині, мають право на отримання однакових пільг, незалежно від статі чи походження.

Одже наразі маємо позитивну ситуцію в Німеччині для біженців-чоловіків з України. Маємо надію, що чиновники Німеччини будуть завжди іти назустріч біженцям з України, адже це буде позитивом для обох учасників процесу.

Вам буде також цікаво дізнатись: Чи можна отримувати німецькі виплати в Україні?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *