Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Цікаві події весни 2024 року в Німеччині

1
2 місяці ago
Цікаві події весни 2024 року в НімеччиніЦікаві події весни 2024 року в Німеччині

Цікаві події весни 2024 року в Німеччині, в яких варто взяти участь

Весна 2024 року в Німеччині буде повна захоплюючих подій, присвячених теплій погоді та наближенню сонячного світла. Німеччина активно готується до весняного сезону: від різноманітних фестивалів до місцевих свят, тому корисно знати про цікаві події весни 2024 року. Ось 6 найцікавіших подій, у яких варто взяти участь, щоб відчути справжню атмосферу цієї чарівної пори року.

Цікаві події весни 2024 року в Німеччині
Цікаві події весни 2024 року в Німеччині

Весняні фестивалі по всій Німеччині

Починаючи з великодніх свят, безліч весняних фестивалів у Німеччині принесуть містам багато задоволення. Весняні фестивалі у Німеччині мають багато назв. Існує унікальна назва Frühlingsfest (весняний фестиваль), наприклад, у Мюнхені, або Volksfest (народний фестиваль), наприклад, у Нюрнберзі. Є місцеві різновиди фестивалів з унікальними назвами, такі як Диппемесс у Франкфурті. Усі вони пропонують карнавальні атракції, ситну їжу та напої, а також можливість побачити, як німці веселяться на свіжому повітрі.

Цього року Диппемесс у Франкфурті та Фольксфест у Нюрнберзі розпочнуться наприкінці березня і триватимуть до 14 квітня. Мюнхенський Frühlingsfest триватиме з 19 квітня по 5 травня. Весняний фестиваль у Штутгарті триватиме з 20 квітня по 12 травня.

Насолоджуємося цвітінням сакури

Цвітіння сакури у місті Бон
Цвітіння сакури у місті Бон

Ніжні біло-рожеві квіти, що з’являються лише на декілька тижнів у квітні – квіти вишні. Вони є символом весни та об’єктом захоплення у всьому світі, від найвіддаленіших куточків Східної Азії до Німеччини. Раннє потепління в Німеччині у цьому році призвело до того, що вишневі дерева зацвіли раніше, ніж зазвичай. Однак під час раніше запланованих фестивалів цвітіння сакури, які відбудуться у багатьох містах Німеччини, квіти на деревах все одно повинні бути.

Старе місто Бонна з його вулицями, висадженими вишневими деревами, стало улюбленим місцем для перегляду та фотографування квітів в Німеччині. Початок-середина квітня – найкращий час для відвідування. У цьому році прикрашені квітами вулиці будуть закриті для автомобілів протягом трьох вихідних, починаючи з 13 квітня.

Музичні фестивалі – не менш цікаві події весни 2024 року

Хоча більшість великих музичних фестивалів у Німеччині проходять влітку, їх багато весною, і кілька музичних фестивалів відбудуться навіть у наступному місяці. Для любителів металевої музики з 4 по 6 квітня цього року в Stadthalle Lichtenfels відбудеться 19-й фестиваль Ragnarök. Якщо хочете, на фестивалі Polimagie в Дрездені з 17 по 21 квітня візьмуть участь інді-, рок- та поп-виконавці з Німеччини, Великобританії та Європи. Для любителів джазу та біг-бендів можна відвідати четвертий джазовий фестиваль Німецької опери в Берліні. Декілька концертів відбудеться з 17 по 22 квітня. Одноразові квитки коштують близько 20 євро.

Міжнародний фестиваль жіночого кіно в Дортмунді та Кельні: 16–21 квітня.

Найбільший у Німеччині форум жінок у кіноіндустрії “Frauen Film Fest” спрямований на “зміцнення впливу жінок у всіх секторах кіноіндустрії: насамперед жінок-режисерів, але також операторів, продюсерів, сценаристів, композиторів, актрис і багатьох інших”. Це також можливість переглянути один із 95 фільмів із 40 країн. Можна вибрати покази збірників короткометражних або повнометражних дебютних фільмів, включаючи участь у Міжнародному конкурсі дебютів повнометражних фільмів. Також відбудуться семінари та дискусії, що дозволять учасникам зустрітися з деякими жінками, що стоять за фільмами.

Gallery Weekend у Берліні – 26–28 квітня

З 2005 року у рамках цієї трьохденної події берлінські галереї презентують виставки починаючих та визнаних художників. Останній Gallery Weekend включав перформанси, покази, звукові роботи, читання та інсталяції. У цьому році у заході візьмуть участь 55 галерей з центральних районів Берліна. За словами організаторів заходу, у цьому році до заходу приєднаються кілька цікавих нових галерей, зокрема: Galerie Molitor, Noah Klink Galerie, Schiefe Zähne, Sweetwater та Heidi.

Вальпургієва ніч

Коріння Вальпургієвої ночі сягають коріннями в язичницькі традиції Німеччини на 1000 років і святкуються в ніч на 30 квітня щороку. Святу Вальпургію шанували в свято 1 травня, а напередодні вечора люди збиралися танцювати. Також вважається, що це час збору відьом. Назва “Вальпургієва ніч” була популяризована “Фаустом” Гете в 1808 році. Невеликі села в деяких регіонах Німеччини, наприклад, у горах Гарц, відзначають Вальпургієву ніч фестивалями. Наприклад, в Бад-Грунде проходять свята, що включають театр під відкритим небом та танці. Святкування Вальпургієвої ночі також можна зустріти у великих містах Німеччини, наприклад, святкування Вальпургієвої ночі, яке проводиться щорічно у берлінському Мауерпарке.

 

Наша рекомендація: Скільки платять українцям у Німеччині 2024?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *