Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Інтеграція українських дітей у польське суспільство

0
2 місяці ago
Інтеграція українських дітей у польське суспільство

Інтеграція українських дітей у польське суспільство відбувається завдяки відвідуванню шкіл, гуртків, додаткових занять.  Основним інструментом є знання польської мови. Це важливо для підготовки дітей до життя, незалежно від того, чи залишаться вони в Польщі чи повернуться до України.

Polska Metropolia Warszawska акцентує увагу на становищі дітей біженців у польських навчальних закладах з України, Білорусі та Чечні. За словами Ганни Млинарчик-Соколовської з Білостоцького університету багато дітей з батьками, що приїхали з УкрІнтеграція українських дітей у польське суспільствоаїни, чекають на повернення додому. Адже ніхто з них не думав, що вони переїдуть у Польщу. В той час білоруси мігрували з метою подальшого переїзду і тому мали базовий рівень знання польської мови.

Оскільки крім українців до Польщі мігрувала значна частина білорусів, то польським вчителям потрібно враховувати становище в соціумі, різні цінності та погляди мігрантів. Основне це те, що у польських школах для дітей – мігрантів мають бути створені комфортні умови перебування і навчання.

 

 

Раніше зазначалось, що для українців у Польщі Lingva Polska надає доступ до безкоштовного вивчення польської мови. Програма навчання складається з 30 модулів по 5 уроків та містить 10 000+ вправ на кожному рівні (А1 та А2). Кожен урок має свій тематичний діалог та 50-70 завдань до нього для засвоєння матеріалу. Навчання відбувається з носіями мови на реалістичних діалогах.

Про шкільну освіту в Польщі та нововведееня можна ознайомитись тут https://uineu.org/?p=8842&preview=true

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *