Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина стимулює працювати українських біженців

0
2 місяці ago
Німеччина стимулює працювати українських біженцівНімеччина стимулює працювати українських біженців

Німеччина стимулює працювати українських біженців

Біля 700 тисяч громадян України у Німеччині наразі отримують допомогу по безробіттю. Вважаючи на таку ситуацію соціальні діячі та чиновники дедалі більше обговорюють  тему працевлаштування біженців. Тому фраза «Німеччина стимулює працювати українських біженців» є не пустими словами, а дійсно актуальною потребою.

Працевлаштування українців у Німеччині
Німеччина стимулює працювати українських біженців

Губертус Хайль, який є федеральним міністром праці звернувся до українців з листом. В цьому посланні чиновник закликає більш активно шукати роботу задля зменшення потреби в соціальній допомозі. Фінансове навантаження дійсно досить серйозне, адже загалом на утримання українських біженців Німеччина витрачає щорічно до 6 млрд. євро. Для зменшення навантаження на німецьку економіку, впроваджена ініціатива Job Turbo, яка покликана швидко працевлаштовати переселенців.

Із самого початку Центри зайнятості надавали підтримку і супровід українцям. Таким чином біженці могли отримати на інтеграційних курсах основи знання німецької мови. По словам Губертуса Хайля від початку війни більше 160 тисяч громадян України працевлаштуватися у Німеччині, і ця фифра може бути значно більшою. Робота це те місце, де можна познайомитися з новими людьми, підвищити кваліфікацію, значно вдосконалити німецьку мову, і звичайно набути досвіду на німецькому ринку праці.

У листі міністра Губертуса Хайля також йде мова про те, що шукачів притулку з України регулярно інформують про різноманітні заходи підтримки задля інтеграції на ринку праці. Акцент на тому, що працевлаштування в Німеччині є вигідним для всіх учасників процесу. Німецьке видання Focus повідомляє, що перші листи українським біженцям від центрів зайнятості наслані після 20 березня 2024 року.

По цій темі також висловився посол України Олексій Макєєв. Він зазначив, що робота українців в Німеччині має на меті не лише зекономити кошти німецьких платників податків. Це також сплата податків в Німеччині, з яких у свою чергу фінансується гуманітарна та військова допомога Україні. Одже робота в Німеччині – це внесок у перемогу України та мир у Європі. Це справжня інвестиція у сьогодення та майбутнє. Олексій Макєєв підкреслив, що Україна зацікавлена у поверненні біженців, але наразі треба працювати та отримувати новий досвід для відбудови України.

Джерело: radiosvoboda.org

Наша рекомендація: Як виїхати в Німеччину 2024

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *