Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Підтримка українців попри протести фермерів

0
2 місяці ago
Поляки допомагають українцям попри протести фермерів

Підтримка українців попри протести фермерів, блокування кордону і після 2х років війни  – поляки висловили свою думку.

В перший місяць після початку повномасштабного вторгнення до Польщі прибуло майже 2 млн людей. Близько 77% поляків так чи інакше допомагали українцям. До прикладу, забезпечували їх житлом або навіть забирали жити у свій дім. Саме тому Польщі вдалось обійтися без створення таборів для біженців.

75% поляків підтримують надання гуманітарної допомоги, а 47% підтримують прийом біженців.

Також поляки готові підтримати Україну і в військовому плані – близько 50% опитаних. 25% респондентів не проти того, щоб польські добровольці брали участь у війні з Росією на боці України. А кожен десятий не проти перебування в Україні регулярних військ армії Польщі. Також поляки підтримують постачання боєприпасів та військової техніки, в тому числі літаків і танків.

Між Польщею та Україною завжди були дружні відносини, але на українців справили негативне враження блокування кордону та протести аграріїв, а також випадки з розсипанням зерна. Це погіршило ставлення до держави-сусіда і тепер українці відносяться більш вороже до Польщі. Ще у жовтні 2022 року 86% українців вважали Польщу однозначно Поляки допомагають українцям попри протести фермерівдружньою державою, а у лютому 2024 лише 33% відсотків мали таку думку. 46% вважали країну доброзичливою, а 6% –  ворожою.

Загалом більшість вважає дружніми до України США і Великобританію (по 81%), Німеччину (80%), Польщу і Литву (по 79%), Канаду (78%), Францію (70%), Японію (55%).  Лише 33% вважає Польщу однозначно дружньою.

Про мітинги фермерів можна прочитати тут : https://uineu.org/2024/04/02/u-polshhi-vidbuv…rotesty-fermeriv/ ‎

Протест фермерів обмежив постачання палива Україні:  https://uineu.org/2024/04/03/protest-fermeriv…-palyva-ukrayini/ ‎

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *