Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Скільки українських біженців у Німеччині?

0
2 місяці ago
Скільки українських біженців у НімеччиніСкільки українських біженців у Німеччині

Скільки українських біженців у Німеччині?

Політики та урядовці Німеччини попереджають про перевантаження, та закликають до більш рівномірного розподілу українських біженців по іншим країнам Європи. Дійсно, скільки ж українських біженців у Німеччині проживає у 2024 році? На початку року зареєстровано близько 1,65 мільйона українців. Станом на 12 березня це приблизно на 250 тисяч людей більше, ніж у минулому році, повідомляє DW.

На початку року зареєстровано близько 1,65 мільйона українців
На початку року зареєстровано близько 1,65 мільйона українців

Депутат опозиційного Християнсько-демократичного союзу Александр Тром (МВС Німеччини) повідомляє, що кількість громадян України, які рятуються від агресії РФ значно перевищує кількість біженців в Німеччині з інших країн, у тому числі з Близького Сходу та Африки.

Член бундестагу Німеччини підкреслив, що уряд його країни має працювати над рівномірнішим розподілом українських біженців, які продовжують прибувати. В інтерв’ю німецькому видавництву Der Spiegel Тром сказав, що Німеччина досягла своєї межі. По інформації Федерального статистичного відомства, близько 80% українських громадян у працездатному віці, які знайшли притулок у Німеччині є жінки-українки.

 

 

Німеччина є найбільш економічно розвиненою країною Європи, саме тому вона так приваблює біженців та мігрантів з різних країн, у тому числі з України.  Адже в цій країні кожен може отримати соціальних прихист та фінансову допомогу.

У Німеччині біженці з України мають право на громадянську соціальну допомогу, яку також виплачують безробітним:

  • Самотня людина отримує 563 євро/місяць
  • Сімейні пари по 506 євро/місяць на людину
  • Батьки отримують допомогу на дитину від 357 до 471 євро/місяць (відповідно до її віку)

Крім того, з німецького бюджету надаються витрати на оплату житла, часткову оплату комунальних послуг, медичне страхування.

Німецький уряд також виділяє гроші на придбання шкільного приладдя, меблів для дому, та оплачує мовні курси. На думку урядовців така допомога має посприятия швидкому працевлаштуванню біженців. Передбачається, що у бюджеті на 2024 рік на допомогу українським переселенцям у Німеччині заплановано виділити від 5,5 до 6 млрд євро.

Буде також цікаво прочитати: Українці в Німеччині. Чому українці частіше мігрують до Німеччини?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *